Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, ahol nem vált be...

Van valaki, ahol nem vált be a tejpép? Miért és mennyi idős babánál? Közvetlenül lefekvés előtt adjam, hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Hasfájás? Alleria? Mennyi idő után jött ki? Van ahol a baba nem szerette? Mi Sinlacot ettünk, de kéne v, tejalapú...Vagy adjak ízesített tápszert. 8 hónapos múlt a babám...
2010. aug. 7. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A tejpéptől nem fog jobban aludni a babád, attól nem fogja átaludni az éjszakát, ha eddig sem tette.

Az én lányom utálja a tejpépeket, bár csak 1-2 félét próbáltam, többet sosem vettem neki.

8 hónapos babának vacsorára tápszert adj inkább. Az sem jó, ha totál tele a pocak, attól ugyanúgy tudnak rosszul aludni, mintha üres a pocak.

Pocaktól függetlenek általában az éjszakai ébredések.

2010. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a tápszer is jó, de amit eddig kapott, azt nem eszi és most próábálok újat adni, de nem tudom/tudtam, inkább a tejpép vay a tápszer jó, de a doki szerint mindenképp tejpótlásra kell vm, tehát a gyümi és főzelék mellé, mert kevés a tej...amúgy kap főzeléket húsival 1*szer és gyümit 2-3szor.
2010. aug. 7. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy nincs baj a tejpéppel, ha azt szeretnél neki adni, csak ne várj tőle csodát, hogy attól majd aludni fog.
2010. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam tejpépet adni este,sokat nem eszik meg belőle,azután még szoptatok,így alszik el,és még mindig felébred 2-3x éjjel.11 hós.Nem a tejpéptől fogja végigaludni az éjszakát.3-6 hós koráig az enyém is végigaludta,aztán azóta nem, nem tudom az okát.
2010. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!