Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem popsitörlőt, hanem utazásh...

Nem popsitörlőt, hanem utazáshoz törlőkendő? Ajánlanátok nekem? Egyszerűen nem találok hasonlót.

Figyelt kérdés

Utazáshoz keresek nedves törlőkendőt. Kezet, lábat, arcot a portól és kosztól letörölni.

A popsitörlőkkel az a bajom, hogy ragacsos a kezünk utána. Mindegyiktől, már vagy 100at próbáltam. És förtelmes az illatuk. Úgyhogy arra gondoltam, kellene valami más nedves törlőkendő, amivel akár a popsit is megtörölhetem és nem ragad, nem illatos, nem alkoholos (fertőtleníteni van nálam mindig First, ez nem gond tehát).

De nem találok ilyet!!!!!

Megőrülök, már végigtúrtam a Cora-t, Auchant, DM-et, Coop-ot, 100as boltot és nincs!

Segítsetek kérlek, köszönöm.


2010. aug. 8. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy furának találod,de a nedves wc papír jó. Nem ragad utána a kezed,bár illata ennek is van.

Én a dm-ben szoktam venni a SauBar nevű macis nedves wc papírt,nagyon meg vagyok vele elégedve.

2010. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én régebben Tesco-sat vettem, az vizes kendő volt, nem ragadt, és nem volt keserű, most nem tudom, lehet-e még kapni, az ilyen tipikusan fehér alapon tesco szinekkel feliratozott volt.
2010. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neogranormon az egész testre használható és szerintem nem ragad, jó az illata. Ezt is próbáltad már?
2010. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy nedves WC papírt vegyél. Létezik belőle millió fajta, a kamillásnak még némi illata is van.


Egyébként én törlőkendőnek a pampers clean&play-t használom. Azért szeretem, mert egyenként lehet kihúzni őket, nem húzza ki a következő kendőt.

2010. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Babydream popotörlö nincs illata ,de nem is ragad ! én is használom nem csak popotörlésre!
2010. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és Rossmanos!no alcohol
2010. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, a nedves wc-papír, meg a neogramormon
2010. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dm-ben lehet kapni nedves kéztörlőt gyerekeknek. azt hiszem illatos is
2010. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van a közeletekben Schlecker, ott találsz:)

Van a popsitörlőjük és van egy nedves törlőkendő, amire az van ráírva, hogy Comfort Waschtücher. Én imádom, kár hogy az a hír járja, hogy sok Schlecker megszűnik:(

2010. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A nedves wc papírra én is gondoltam, csak hát wc papírral? :-))

Nagyon köszönöm az ötleteket, a SauBart néztem már, csak megvenni nem mertem még.

A Tesco-s jó vastag volt, de annak is elég fura illata van. A Neogranormont még a lányom pici korában próbáltuk, kaptam tesztelni, de amikor a boltban megláttam az árát inkább otthagytam. Bár úgy rémlik elég jó volt, lehet érdemes lennek újra tesztelni, úgysem mindennapi használatra kell.

Babydream - ez a Rossmann márkája?

Schlecker nincs nálunk.

Nagyon köszi a gyors válaszokat, aranyosak vagytok!!!

2010. aug. 9. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!