Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rögtön fogadtatok család...

Rögtön fogadtatok család tagokat, ahogy haza jöttetek a kórházból a babával? Mi úgy beszéltük a férjemmel hogy 3 napig szeretnénk csak 3asban lenni kicsit nyugton lenni a kórházi napok után.

Figyelt kérdés
Anyósomék nem akadékoskodtak, anya nem nagyon akarja elfogadni. Mert csak megnézi majd és már megy is. Ti hogy voltatok ezzel? Most leginkább a nagyszülőkre gondolok.
2020. nov. 11. 19:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Kórházba sem engedtem senkit a férjemen kívűl egyiknél sem.

Hazatérve szintén. Nem a fertőzés miatt elsősorban, hanem mert a hátam közepére nem hiányzott friss császárosan senki se a nyakamra. Most is így lesz a harmadik császárnál.

2020. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Én a lánytesóméknál voltam, mikor hazajöttek a kórházból a babájával. (Mármint én voltam az ő lakásukban és vártam őket, segítettem behordani a cuccokat stb.) Szóval rögtön láttam a babát is. Utána még fél órát ott voltunk (anya meg apa is, a férj szülei nem), minimálisan beszélgetve, amennyire a tesóm bírta. Aztán a tesóm mondta, hogy most már elege van belőlünk, meg fáradt, és lépjünk le. Mondta előre, hogy fáradt lesz, szóval erre is számítottunk. Utána több, mint 3 nappal később jártam nála újra. Szóval szerintem teljesen jogos a kérésed.
2020. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
A férjem, a fiunk, az én szüleim (a férjem szüleivel nem tartunk kapcsolatot) és a keresztanyám várt minket itthon ebéddel, mikor hazajöttünk. Nekünk ez így volt jó, másnak meg máshogy.
2020. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%

Először, én is így gondolkodtam, mint te.

Aztán, időközben édesapám váratlanul elment.


Bármit megadnék, ha láthatta volna még az unokáját.

Sosem tudhatjuk, hogy mit hoz a jövő.


Néha, a túlzott óvatosság, a legszebb pillanatokat is tönkreteheti.

2020. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon tróger dolog nem engedni a nagyszülőknek, hogy megnézhessék a babát egy félórára, ha amúgy normális a kapcsolat.
2020. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%

Már a korhazba is jött anya, apa, nevelőapám, tesóm, anyósomék. Miután hazajöttünk a mamám, apukám és a felesége, és barátok is, anyukam velünk volt az első heten segíteni.

De hiszem, hogy mindenkinek magának kell eldonteni mit szeretne. Ha ti kettesben szeretnetek lenni, szerintem azzal sincs gond. En nagyon örültem mindenkinek.

2020. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk az étel nagy segítség volt. A nagyszülők a kórházban látták, majd 1hétig nem is jöttek be, csak a kaját elhozták.

A vírus miatt amúgyse mertünk senkit fogadni.

2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Derjaderja ***** válasza:
73%

Az első babánàl az anyukám meg a nővérem bejöttek a kórházba. Nagyon megterhelő volt nekem, nekik nyilván élmény. Itthon a 3. és 6. napon jött, egyiken az egyikük, aztán a másikuk, utána legközelebb pár hét múlva volt velük találkozó.

Ez a 3. és 6. nap is nekem teher volt, csak nem akartam tahó lenni.


Most 2 hétig a járvány miatt semmi (Anyu nem jár sehova de mi hazahozhatjuk a kórházból), utána tervezem őket egy rövid látogatásra meghívni. Karácsonykor elvileg adnánk is nagycsaládos vendégséget már (kb 5 hetes lesz addigra) meg mennénk is, de a járvány ezt keresztülhúzhatja.

2020. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Nem akartuk de mégis jött mindneki. Nekem is jó lett volna pihenni de nem lehetett. Elhiszem, hogy várták már de gondolhatták, hogy semmit nem aludtunk a kórházban 48 óra alatt.

Az meg a halálom, hogy éhes a baba és bámulják ahogy cicizik, persze a hölgy rokonokra gondolok.

2020. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Derjaderja ***** válasza:
51%
5. Mért nem ér rá a nagyszülőknek pár nap? Az ilyen nagyszülő a tróger.
2020. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!