Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe Watert meddig használtát...

Gripe Watert meddig használtátok? Mi ma kezdtük, egy honapos a babám.

Figyelt kérdés
Mikor kezd el hatni?
2010. aug. 10. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan hat.Nekünk csak 2,5 hós koráig kellett. Jobban szerettem az Infacolt vagy az Espumisant.Azoknak nemn szörnyű az íze.
2010. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lanyomnak csak a gripe water hatott par nap alatt.Utana csak este kapott, mert elaludt eves kozben es bent maradt a levego.Alometetes kozben megkapta es jo sokat pukizott ejszaka tole :)
2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt hatott,három hónapos koráig kapta.fokoztosan csökkentettem az adagot.nekünk csak ez vált be
2010. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi egy üveggel használtunk el, de lehet az sem kellett volna, mert én a tejem elejét kb:10ml-t lefejtem (ez a nagyon cukros része, amitől fáj a babák hasa, mert el kezd erjedni a pociba)és nem voltunk hasfájósak. Amúgy az 5.héttől adható csak, az előtt jó a sab simplex.
2010. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sajna nem tudtuk használni mert erősebben fájt tőle a hasa. nekünk az infacol vált be és a cseresznyemag párna. Az mindig segített, sőt még egyszer nekem is. :-)
2010. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 21.22-es írtó nagy butaságot írt.Nem az első tíz militől fáj a babák hasa.
2010. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is hallottam erröl hogy cukros nagyon az elsö pár korty tej.. akkor most mi az igazság? eddig nem fejtem le, mert azt is hallottam, hogy ez a pár elsö korty a legjobb szomjolto..
2010. aug. 12. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
21:11-es vagyok. Nem butaság amit írtam. Majd egy hónapig voltunk kórházba a szülés után, az összes csecsemőápolóval és gyerekorvossal "volt dolgunk" hát Ők csak tudják mit beszélnek. Ne félj marad annyi szomjoltó bőven. De például a hajnali szopcsinál nem fejtem le. És minél jobban edződött a kis gyomra, annál kevesebbet fejtem. Láttam a kis kakiján, mikor már sűrübb lett akkor már nem szedtem le az elejét. Amit akkor fejtem, ott van a fagyóba, jó lesz majd a főzelékbe ha elkezdem a hozzátáplálást. Én így csináltam :) Egy percet nem sírt a Babáb a hsa miatt. Sőt, szinte sose,eszik, játszik, alszik....? :)
2010. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!