Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8hetes tápszeres...

Kislányom 8hetes tápszeres baba,gyakran fáj a hasa,van h csak 30-40ml eszik,de olyan is hogy 90-100ml mikor mennyit,normális ez??

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, ha igény szerint eszik vagyis minden alkalommal kap tápszert mikor kér, akkor nem jellemző hogy egyforma adagokat ennének.

A hasfajas pedig idővel elmúlik.

2020. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában 2 óránként eszik,de amikor kevesebbet eszik akkor nem bírja ki a 2 órát olyankor hamarabb adok neki
2020. nov. 29. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van.

Ha még van a súlya meg a napi adag. Kisfiam is így evett.

Napi adag=150mg testsúly kilogramonként. Ha pl 4 kilo akkor 600 a napi adagja.

2020. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tápszer váltás oldotta meg ezt,nem volt elég laktató ezért össze-vissza evett belőle.

Humana babyfit tápszerre (1400ft gyógyszertárban, kiíratva valami 300-600ft) váltottunk, ez a has fájást is megoldotta.Illetve a refluxot is, nekem nagyon hányós volt a baba,ezt is rendbe rakta.


De ez persze lehet, hogy csak egyéni gond volt, valamelyik baba nagyon össze-vissza evő alapvetően is :)

2020. nov. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malacka1212 ***** válasza:
Az én babám 3-4 óránként eszik. De az ő adagja 130-180 ml. 10 hetes. Napi adagja 800-1000 ml között mozog. Azt mondta a doktornő hogy ez teljesen normális minden baba más.
2020. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!