Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú baba pelenkázása?

Kisfiú baba pelenkázása?

Figyelt kérdés
Nem sokára megszületik a kisfiam és félek a pelusozástól..Még életemben nem pelenkáztam fiút, csak kislányokat és folyton ilyen hülyeségek jutnak eszembe, hogy ha kukaca-zacsikája kakis lesz, hogy fogom letörölni, nehogy bajt tegyek meg ilyenek...

2020. dec. 25. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Zacsikája🤦‍♀️
2020. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Huha.. nekem ilyen eszembe se jutott soha 😅


Ritkán fordult elő hogy a kukaca is durván kakis legyen de amúgy először a nagyját leszedem (van hogy több kendő kell) és utána mindig tiszta kendővel zacsi alatt, kukacát felemelem és ott is a zacsi-kukac találkozást, aztán amikor már tiszta meg egy kicsit felhuzom a bőrt de éppen hogy és ott is meg törlöm.

Nepgranomon zöld törlő, szerintem ebben van a legkevesebb felesleges cucc.. egyet se találtam még amibe nincs plusz ez vagy az.. sosem volt fertőzése sem gyulladás és meg pelenka kiűtése sem

2020. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyon helyzet van, Akkor lemosom...


Engem jobban aggaszt a fitymaszűkülete

2020. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem kb. ugyanúgy kell, nekem lányom van, de mikor telekajálja a nunit az sokkal nehezebb ügy, mint egy kisfiúnál.
2020. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Fiúknál arra is figyelni kell, hogy amikor pisilniük kell, full merev lesz a fütykösük, aztán hirtelen előtör pisisugár és több méterre ellő :D
2020. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el a lányoknál nehezebb,fiúknál törölheted bármelyik irányba. Ha a ,,zacsikája' is kakis lesz, azt is letudod törölni.
2020. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Pedig tudtommal lányoknál a problémásabb kimosni. Két fiam van, sosem volt ilyen gondom, nem előrefelé kakiltak. Úgyhogy nyugi.
2020. dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Fiúknál a zacskó blokkolja a kakát, hogy ne csússzon előre amikor kinyomják.
2020. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Lányt sokkal nehezebb pelenkázni. Ott sokkal gyakoribb, hogy előre kerül a cucc, a zacskó tényleg blokkol, ritka hogy nem.

Ezt az infantilis túlbecézést hanyagold.

2020. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem törölgettem, hanem egy kis fenékmosó lavórba tett langyos vízbe lógattam és úgy mosogattam le, utána puha flanellpelenkával szárogattam.
2021. jan. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!