Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányom nagyon...

4 hetes kislányom nagyon nehezen kakil naponta csak egyszer menniyre normális ez?

Figyelt kérdés
estére mindig megfájdul a hasa már mindent probáltunk kamilla csipkebogyo espumisan cseppek leavolac szirup mit tehetnék még érte? böfizni és pukizni tud csak a kaki nem megy.
2010. aug. 16. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
colicas a babád, majd kinövi kb a 12. hétig. Az enyém is az volt, de ő hetente csak egyszer kakált, nem a nemkakálástól fáj a hasa, hanem este jönnek a hasigörcsök sajnos. Én annyit tettem, hogy én magam ittam napi kétszer ánizsos-köményes-fencsel ( ez nem tudom mi magyarul) teát és homeopátiás kupot használtam neki ami ha jól tudom kamillát és köményt tartalmazott, de ezt sem lehet kapni magyarországon sajnos. Nekünk hazsnált 9. hétre elmőlt a hasfájás örökre! Ha szoptatsz akkor keressél hasonló teát otthon...
2010. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az én babám is csak heti egyszer kakilt, de néha sírt, mert fájt a puki. Tornásztasd, maszírozd a hasát. Ha sokat van hason az is kinyomja a szeleket.
2010. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A napi egyszeri kaki teljesen normális. Az anyatejes babáknál nem ritka ha csak 3-4 naponta kakilnak. Ez nem betegség. A szervezetük ennyi idő alatt bontja le a tejet.
2010. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. 12 hetes a kislányom, manapság már van 2-3 kaki, 8-9 hétig csak egy volt nagy kínkeservesen. Akkor tornáztattuk, masszíroztuk a pocakját és amikor pelust kapott, akkor a végbél környékét kicsit jobban bekentem(kenegettem), akkor lett ingere. Viszont ne lázmérőzz, hozzászokik állítólag.
2010. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 7 hetes és mi is kínlódunk!Van,hogy nagyon erőlködik és akkor lázmérővel rásegítek neki!De ha nem erőlködik és nincs fájdalma,akkor tényleg normális ha 2-3 napig is nincs kaki!Én is meg voltam ijedve,de a doki megnyugtatott,hogy anyatejes babánál ez normális!És a napi egy az teljesen jó!Csak nekem is furcsa volt,mert előtte minden evésnél volt kakis pelus!De nyugodj meg ez így normális!
2010. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat kicsit megnyugodtam! mindenkinek jo babázást!!
2010. aug. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!