Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba vacsorája. Eddig...

1 éves baba vacsorája. Eddig anyatejet kapott fejve,tejpeppel. Reggelire is anyatejet kapott,azt kb 1 honapja elhagyta,igy joghurtot kap,vagy kenyeret,szoval a reggelivel nincs olyan baj. De mar szinte teljesen elapadt a tejem,estere nincs eleg?

Figyelt kérdés
Tapszert nem fogad el,tejitalt sem,azt sem,amit mi vacsorazunk. Vízzel is probaltam a tejpepet,de attol is hányt. Igyis nagyon rossz evo,nehezen es keveset hízik. Mar semmi ötletem,mit lehetne adni estere,ilyenkor nem fogad el semmit. Dokink csak a tápszert erőlteti,nem tul nagy segítség. Ha valaki volt ilyen,vagy hasonlo helyzetben,legyszi segitsen,mert mar teljesen tanácstalan vagyok.
2021. febr. 14. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Már simán ehet bébiételt, van köztük olyan ízesítés ami biztos ízlene neki.
2021. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és még ez talán segít, a bolti bébiételt nem akarod:

[link]

2021. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is,direkt a kedvencet,de egy falat sem csúszott le :(
2021. febr. 14. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
1 éves kor fölött adhatsz neki 3,5% tejet. De persze most meg fognak kövezni en a tapszerbe már kakaót teszek, mivel az enyém se issza magában. Nestlének van 10 hónapos kortól adható. Igen cukor az van benne sajna, de hat 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!