Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kanál-és étel undór az orvosi...

Kanál-és étel undór az orvosi vizsgálattól?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hós,Már javában ette a főzelélkeket, de sajnos csak pépesítve,ha darabosan kapta,hányás volt a vége, és fuldoklás..de evett.Voltunk orvosnál,fájt a füle,de a doktornéni benézetta torkára is,nincs-e valami ott is.Kapott antibiotikumot,az elsőt kanállal probáltam odaadni,szinte már lehetetlen volt bármit is a szájába tenni.Ez 6 napja volt, azóta csak cicizik, még a cumisüveget sem veszi a szájába,ha teáztatom,akkor is hirtelen kell a szájába tenni a cumisüveget,akkor iszik is mert szomjas, de ha pép van benne, már nem kell ahogy rájön,hogy nem tea,többet nem engedi a szájába.

Szerintem a vizsgálattól és a gyógyszertől van ez.Most mi lesz? minnéljobban erőltetném annál rosszabb lenne igaz?


2010. aug. 18. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel, próbálkozz 1x-2x, hátha újra enne kiskanálból. Ha pedig nem hajlandó bekapni, akkor ne erőltesd, fölösleges. Add a kezébe sűrűn az egyik műanyag kiskanalat, amikor játszik, hadd játszon, és hadd barátkozzon vele. Lehet ha azzal megbarátkozik, akkor abból majd hajlandó lesz enni is.
2010. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kis türelmi időt. Az én kisfiamnak is megnézte a múltkor a doktornéni az ínyét, mert még nem bújtak ki a fogai, és úgy megnyomta neki, hogy utána napokig nem akarta elfogadni a kanalat.
2010. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!