Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Calici vírus fertőzéssel mire...

Calici vírus fertőzéssel mire számítsak?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom elkapta a calicit. Hány, hasmenése van, délelőtt voltunk dokinál, azt mondta, ha nem javul este be kell mennünk a kórházba. Délben kapott egy hányáscsillapítót, azóta nem hányt, ivott teát, viszont átment rajta. Kb 1 dl folyadékot ivott,ami benne is maradt. Adtam neki Smecta-t hasmenésre, most próbálok majd adni neki egy kis főtt krumplit. Ti jártatok már így? Vajon be kell mennünk? :(
2010. aug. 18. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj ha ma nem eszik. ilyenkor a legfontosabb,hogy igyon sokat még akkor is ha úgy érzed hiába mert kipisilja.

Van a normolit, vgay a Hippnek a hasmenéses tápszere a H illetve a HN25. Adj neki sárgarépalét. Holnap lehet krumpli háztartási kesz... Ha már nem hány nem lesz semmi gond. Sok sikert és jobbulást

2010. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem az a baj, hogy nem eszik, hanem az, hogy amit megiszik, az is kijön belőle, de nem kipisili, hanem hasmenése van. Tehát nem tudom pótolni a folyadékot.... :(

De azért köszönöm.

2010. aug. 18. 16:46
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ne légy már ilyen, még,hogy nem tudod pótolni. Ha kell negyedóránként adsz neki egy evőkanállal. De adjál neki. A Sárgarépalé pedig megfogja! Azért írtam. Tudom nehéz itatni itatni kell. Ha pedig van étvágya és eszik akkor egyen. De most tényleg a legfontosabb a sok folyadék. Nem egyszerre, mert úgy megterheled hanem ha kell kanalanként!!!
2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Látom nem értjük egymást...pótolnám én, itatom, de kifossa szegényem az egészet.... nem akartam ezt a szót használni, bocsánat.
2010. aug. 18. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Látom nem értersz.. nem fog egyik napról a másikra megállni a fosás. Add neki folyamatosan, mert azért valamennyi felszívódik. Ha nem adsz neki folyadékot,mert úgyis kijön belőle akkor tényleg a kórházban köttök ki. amit még megpróbálhatsz, bár nagyon fogja utáni sós citromos teát adni neki óránként 2ml-t fecskendővel.

Tudom milyen két fiam van és gyerekorvos mellett vagyok asszisztens.

2010. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nem adok neki. Amúgy meg nem a kérdésemre válaszoltál. Az volt a kérdésem, hogy mire számítsak!? Nem pedig az, hogy mit tegyek...mert azt tudom.
2010. aug. 18. 17:32
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Így segítsen az ember. kb 3-4 nap amíg kiürül a vírus erre számíts.
2010. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!!Már ne is haragudj de egy oltári nagy bunkó vagy!!!!Próbál neked szegény anyuka segíteni!!!azt hiszem elég jól..és akkor te meg ráförmedsz hogy te tudod mit kell tenned!!Hát nem úgy néz ki mert itt értetlenkedsz!!!!

Neharagudj... de elég kiábrándító vagy

2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Köszönöm...
2010. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mire számítsak? Most jöttünk meg a kórházból....holott mindent megtettem, amit a kedves válaszoló javasolt. És nem vagyok bunkó, csak nem szeretem, amikor nem a kérdésre válaszolnak, és látod, a tettek ellenére kórház lett a dologból. Amúgy sem voltam/vagyok olyan lelkiállapotban, hogy vitatkozzak bárkivel is. Senkinek nem kívánom azt, amit az elmúlt 2 napban átéltünk, még neked se kedves lebunkózó!
2010. aug. 20. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!