Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers premium care 1 es...

Pampers premium care 1 es pelus / Pampers sensitive törlőkendőről tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés

Ezt a kétféle terméket szeretném a születendő babámnak venni de nincs egyikkel kapcsolatba se tapasztalatom

Ha nektek van kérlek írjátok le nekem

Pozitív-Negatív egyaránt érdekel!


Előre is köszönök mindenkinek minden választ 😊


2021. márc. 26. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold pipa :)
2021. márc. 26. 13:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretjük. Nagy kiszerelésben vásárolva őket pedig az ára sem vészes, így nem is hajlok egyelőre az felé, hogy olcsóbbat próbáljak ki.
2021. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A pelus nagyon jó, nem ázik át, volt hogy 8 órán keresztül is bírta a nedvességet. Légáteresztő, sosem szokott kipirosodni a popsi. Nekünk a törlőkendő is bevált, szinte csak ezt használjuk. Szoktak rá jó akciók lenni, úgyhogy megéri többet venni belőle.
2021. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kedvenc pelenkam és jó a torlokendo is. A pamperst kifejezetten szeretem, mert normálisan meg van csinálva, hogy mindig egy jön ki, nem ragadnak egymásra, nem kell szenvedni stb. Egy csomó annyira gagyi, hogy szenvedés vele az élet.
2021. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Örömmel olvasom ,hogy ilyen jo velemennyel vagytok errol a termekrol 😊

Akkor oket fogom vasarolni a babanak 🤗

2021. márc. 26. 19:43
 16/18 anonim ***** válasza:
Pampers premium care pelenkátol nem voltam elájulva többször is átázott es nem a lába mellett hanem maga a pelenka pedig mikor pici volt minden etetés elött cseréltem neki. Az éjszakákat meg pláne nem bírta ki a pelenka. Dm Babylove pelenka vált be a legjobban nekünk
2021. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is ezt használtam,csak pozitívat tudnék mondani.Most hogy már nagyobb nadrágpelus,de maradt a pampers :D

Néha popsitörlőböl sudocremet veszek,az sem rossz csak nekem egy kicsit kellemetlen a szaga :D

2021. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17!

A sudocremet én sem ajánlom, túlságosan nedvesített és valóban rossz szagú.

2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!