Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyereknek...

Másfél éves kisgyereknek keresek egészséges nasit?

Figyelt kérdés

Eddig egyedül fitt krémtúrót adtam neki. Igazából olyan édes vagy sós nasit keresek kisétkezésre, ami boltban megvehető, kész nasi, tehát nem kell főzögetni, és nem túl egészségtelen.

Kölesgolyót és kukoricapufit próbáltam adni neki, megcsócsálja, de nem nyeli le, hanem kiköpi. A joghurtot nem eszi meg, még akkor sem, ha gyümölcspéppel keverem.

Banánt, gyümölcsöt szoktam neki adni, délelőtt.

Tonhalsalátát kipróbáltam, abból csak 1-2 falatot evett.


2021. máj. 31. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg egészs~geset akarsz, akkor gyümölcs zöldség. Attól h kapott délelőtt méd du is ehet.
2021. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Tulzas amit csinalsz, szegeny gyerek semmit nem kap szinte aminek van eg, kis ize..
2021. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es, ezt nem tudom, miből gondolod, nyilván nem csak ilyesmit kap. Viszont ezek a kényelmi ételek jók, ha pl. úton vagyunk, vagy a játszótéren.
2021. jún. 2. 17:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik, de ne nasiztasd/etesd a játszón. Ebből mindig csak a galiba van. Nem fog éhenhalni még hazaértek
2021. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es, milyen galibát gondolsz? Komolyan kérdezem, nekünk nem volt eddig gondunk.

Eddig olyan volt, hogy banánt adtam neki, vagy beültettem az autóba és az autósülésben etettem meg.

Tényleg nem kell feltétlenül etetni ott, viszont néha jól jön, ha gyorsan elő tudok venni valamit és nem kell még elkészíteni.

2021. jún. 2. 18:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Az h beülteted a kocsiba, vagy kimentek a játszótér mellet egy padra es megeszitek teljesen ok.

Bent az összes gyerek látja, tehát ők is szeretnének belőle. Tehát vagy betámadnak, ha adsz minden alkalommal várják majd,(aztán itt kötsz ki a "hogy állítsam le a potyázókat" kérdéssel) ha nem akkor sok picsogó gyerek lesz a játszón.

Ez annyira már nem a te bajod, de kellemetlen lesz.

Ugyanakkor a gyereknek is jobb ha megszokja, h a játszón (bölcsiben/oviban) nincs az udvaron nasi.

Mikor oviban dolgoztam, sok gyerkőc sírdogált emiatt. Egyszerűen megszokták h csúszdáznak, hintáznak, majd nasi, aztán megint játék.

Ott pedig nem ez a rendszer. Nehezen szoktak bele

2021. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bocsi elküldtem.

De mi az a helyzet amikor jól jön a játszón h van nálad kaja?

Ezt azért be lehet tervezni.

Eszik, lementek a játszóra, hazamentek.

Azért egy akkora gyerek akivel játszóra jársz már kibír 2-3 órát evés nélkül ameddig lent vagytok

2021. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!