Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Kaki gond.

Mitől lehet ez? Kaki gond.

Figyelt kérdés
Kislányom 5.5 hónapos. Még szopizik reggel, de inkább már tápszeres. Kb egy hónapja már eszik mást is, alma, őszibarack, sütőtök, kóstolta a krumplit, répát, ezek annyira nem jöttek be. Reggel szopi, 10-kor gyümölcs, ebéd doki által felírt Milupa vaníliás rizspép gyümivel keverve amilyet reggel is evett, mert így jobban megeszi, délután tápszer és este is. Két napja naponta 3-4x kakil, nem hasmenés, sőt inkább kemény.( Volt hogy kigurult a pelusból. Bocsánat!) Ma ebédre dokis pép helyett milupa gyermekálom tejbedarapépet evett, és egy fél óra múlva már kakilt is. De a kakija olyan volt mintha úgy jött volna ki ahogyan bement. Benne volt a tejbedarapép még fehéren és szinte még a vanilia illatot is éreztem benne. Ez mitől van? De a reggeli kaki is hasonló volt, csak nem ennyire "eredeti". Tejbedarát pedig csak most evett ebédre. Eddig nem volt gond, most mi lehet? Eddig miért emésztette meg rendesen és most miért nem tudja? Beteg talán, de semmi jele nincs.
2010. aug. 25. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
hat szerintem annyi idősen nem gond hogy sokszor kakil addig jó meg kakil persze..azért keményeb mert mar nehezebb ételeket eszi addig meg nem fura színű meg hasmenés addig jó szerintem de mond meg az orvosodnak hat ha tud valamit erre
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!