Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm 1honapos babája...

Barátnőm 1honapos babája arcra esett a hordozobol. A szája dagadt fel egy kicsit. A viselkedése ugyan olyan mint előtte viszont olvasgattam és írták a koponya törés lehet a fül mögött kis duzzanat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A baba füle mögött van egy kis duzzanat Viszont eszik nevet figyel ugyan úgy semmi nem látszódik rajta. Lehet neki így is baja? Kérlek titeket a ki oktató válaszokat hagyjuk. Véletlen volt nagyon rosszul érzi magát miatta. És én sem akarom ezzel öt meg jobban fel zaklatni
2021. jún. 17. 20:16
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

A duzzanatot most vettük észre

Vér omleny lenne?

2021. jún. 17. 20:17
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ekkora babát biztos, hogy orvoshoz vinnék. Gondolom, első gyerek, ilyen piciknek még vannak furcsasági. Lehet, ő el se tudná dönteni, az normális, vagy az ütés miatt van. Nevet??? 1hónaposan?😕
2021. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Milyen hordozóból? Milyen magasról? Hát ilyen esetben tuti elmennék a traumatológiára.
2021. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkora babánál mindenképp megnézetném! Inkább menjen be az ember feleslegesen mint hogy baj legyen!
2021. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos felhívnám az ügyeletet legalább remélem semmi baj nincs😟
2021. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen nevét és már hangokat is ad ki! Nagyon kedves okos baba

Igen első neki

Valahogy a hordozó karja ki akadt. Remegett a barátnőm közbe sírt nem is akar enni se. Ezért nem is hozom fel neki ezt. Ezért fordultam ide

A baba úgy viselkedik mintha semmi nem történt volna.

2021. jún. 17. 20:53
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem az ütés miatt nevét hanem alapból mosolygós baba
2021. jún. 17. 20:53
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Kórház
2021. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Kórhàz


Én ezt úgy írom, hogy az enyém 8 hetesen az ágyról esett le és nem vittem be, semmi baja nem volt az ijedtségeb túl.

De neki nem volt ae duzzanat semmi sem...

Csak lecsúszott az ágytakaró mentén, nem legurult...


Szóval 1 hónaposan duzzanattal kórház!

2021. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy az ütéstől nevet😂 Azt külön kérdeztem, mert meglepődtem, természetesen annak semmi köze az ütéshez.

Olyan dolgokra gondoltam, hogy pl.fura fejeket vágnak, ami ebben a korban normális, de lehet idegsérülés is.

Barátnőm gyereke meg például már héthónaposan esett. Látszólag neki se volt semmi baja, de túl sokat aludt(barátnőmnek már 2. baba volt), tehát felismerte, hogy baj lehet, és elvitte orvoshoz. Kiderült, hogy megrepedt a koponyája. Mivel első gyerek, még csak egy hónapjuk volt összeszokni+ennyi idősen egyébként is sokat alszanak, lehet, hogy barátnődnek ennyi tünet nem tűnne fel, mégis jelezhet bajt!

2021. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!