Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birjátok elviselni ha...

Hogy birjátok elviselni ha egész nap üvölt a babátok?

Figyelt kérdés
az enyém 6 hetes de bármit csinálok, sir, már nagyon nehezen birom, sirtam én is, se enni nem akar se4 aludni, sehogy nem jo ahogy fogom, sétálok vele stb.. nem beteg, csak hisztis??
2010. aug. 26. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

akkor nehezen meg amikor végre elalszik mert nyügös és jön a kertész hogy levágja a sövényt a gyerekszoba ablaka alatt ...


azt különösen jól viselem..báááááááááááááá

2010. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ekkora baba meg nem lehet hisztis.

Nem faj a hasa esetleg?A legtobb baba hasfajos.

2010. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor (mikor már semmi se hatott) bekapcsoltam a porszívót és porszívózni kezdtem. Érdekes módon mindig elhallgatott :)) Ugyanez volt a hajszárítóval is. Néhányszor "bevetettem", mikor még ilyen pici volt :) Jelentem túlélte, semmi baja, most 2 éves, és együtt szárítjuk a hajamat és együtt porszívózunk. (szóval nem fél tőle).
2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisztis, csak valószínűleg fáj a pocija vagy szimplán túlpörgött. Egy 6 hetes baba nem fog hisztiből sírni :))) Próbáld kicsit tornáztatni a lábait, masszírozni a pocakját. Ülj le, fektesd a picit a combodra, masszírozd a hátát! De mindenek előtt te nyugodj meg! Ha a pici érzi, hogy te feszült vagy, akkor az őrá is átragad!!!! Ha semmi se segít, kapcsolj be valami monoton zajt (mosógép, hajszárító) nyisd meg a csapot, általában ez megnyugtatja a babákat! Kitartás,. nem téged akar manipulálni, csak tényleg valami baja van, ehhez kér segítséget!
2010. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is álló nap ordított hat hetestől kilenc hetes koráig.Kibírhatatlan volt.Átvittem az orvoshoz, kólikás volt szegénykém.Két kiskanál papaverines görcsoldó, elhallgatott és aludt, mint a bunda.

Nagyon nehéz volt, együttérzek veled,beszélj a gyerekorvossal!

2010. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk uez volt, de később jöttem csak rá (első baba), hogy álmos volt. egy 6 hetes baba csak 1 órát van fent, ezért van ez, hogy reggel ha felkel 1 óra múlva már nyűgös, és ha nem altatod el, sír. ő rossz alvó volt nagyon, egyedül nem aludt el soha, kellett segítség, de belejöttem, és azóta tök jó minden. sosem altatom már 7 hós:) lehet, hogy nálatok is ez a baj, nem? mennyit alszik nappal? mennyit van fent 2 alvás közt, az sem mindegy....?
2010. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem huzogatja a labait a melkasahoz mert akkor faj a pocija. De sokszor ha nagyon almosak akkor is sirnak mert meg nem tudjak elaltani magukat.
2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!