Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell lemérni a baba...

Hogy kell lemérni a baba lábát a cipő mérethez?

Figyelt kérdés
Mikor alszik akkor lemérem a saroktól a nagylábujjig az jó vagy hogy kell?
2010. aug. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítva kell, hisz akkor ránehezedik a súlyára és nagyobb a lába.

Papírt teszel alá, körberajzolod.

Kapsz pl. 13cm-t, ehhez hozzáadsz 0,7mm-1cm-t és akkora az ő cipőmérete.

2010. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább rápróbálom a cipőt... mert nem csak a hossza és a szélte a lényeg.
2010. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vidd magaddal ha cipőt veszel neki.én most vettem a fiamnak zárt szandált.az egyik pont jó volt(21-es kell neki).a második szandálnál már nem ment föl a 21-es csak a 23-as mert olyan szük volt a lábfej része hosszra meg nagy volt.amit harmadszorra próbáltam neki abból meg a 22-es volt a jó.szóval hiába méred le a hosszát kell a lábfej magassága,szélessége is.egyszerübb szerintem ha magaddal viszed,mert lehet mehetsz kicserélni,mert nem jó

jó cipővásárt.

2010. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ajánlani nem túl drága cipőcskét amit vehetnék?(Azt mondta a védőnő, hogy nem legyen haránt emelős.)
2010. aug. 26. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. aug. 26. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van a környéketeken deichmann ott nézd meg.ha nincs akkor bababolt marad csak.a siestát nagyon ajánlják.én nem olyat vettem igy nem ismerem,de azt mondják nem rosszak,igaz kisit drága.esetleg végigmehetsz a cipőboltokon hátha kapsz,csak ne sportcipőt vegyél.

[link]

én ezt vettem a deicmannban.

2010. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és mikor rápróbálod ugyanugy léptesd le a földre mint amikor magadnak veszel cipőt,hogy elég hosszú e,nem e nyom stb
2010. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!