Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és fél hetes múlt a...

Két és fél hetes múlt a kisfiam és teljesen össze-vissza eszik, alszik, napról napra változik? Ez még rendben van ebben a korban? Mit csinálok rosszul, mit kell tennem másként?

Figyelt kérdés

Igény szerint szoptatom, az elmúlt 2 napban majdhogynem óránként kért enni,illetve volt két hosszabb alvás ideje. Délelőtt általában eszik, majd alszik, ma pl megint 2 és fél órája szunyókál, míg tegnap ilyenkor óránként evett. Estére azonban nyűgös. Hiába etetem, pelenkázom, ringatom, altatom, nem akar elaludni és kb fél óránként mellre akar kerülni. Ez kb este 10-től hajnal 3-ig megy,egy percet nem alszunk. Mit csinálok rosszul? Éjszaka ne tegyem annyit mellre?

Illetve rendben van az, hogy ennyire nincsenek még most egyforma napok evés alvás szempontjából?



#alvás #anyatej #nyűgösség #Változó napok
2021. júl. 22. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van amit csinàl. Ez farasztò, de most erre van szüksège! Kitartas, a lehető legjobbat biztosìtod a gyerekednek. Ahogy nő, majd ritkulnak a szoptatasok ès sok gyerek kialakìt magànak napirendet, de az mèg jòval odèbb van.

Sose felejtem el, a gyerekem mèg nem volt 20 napos, ès egyik èjjel hajnali 2-től 5-ig mellen volt. Az volt a legfàrasztòbb benne, hogy nem tudtam mikor hagyja vègre abba.

2021. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 6 hósan alakulgatott a napirend, ne legyél türelmetlen.
2021. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtató olvasni. Éjszakai etetések után is mindig büfiztetem, az is rendben van?
2021. júl. 22. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nektek jò ìgy, hogy mindig büfizteted, akkor igen. Èn sosem büfiztettem. Nem nyelt sok levegőt , nem volt rà szüksège. Első vàlaszolò vagyok.
2021. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a 4. trimeszternek :)

Az első 3 hónapban a születés után a baba még az anyaméhben lévő környezetet szeretné megélni, és csak lassan alkalmazkodik a külvilági körülményekhez.

Az anyaméhben nem volt rendszer, nem más mondta meg mikor aludjon, mikor "egyen", végig ringatták, mintha 0-24-ben ölben lett volna.


Olvass utána, érdekes dolog és sok mindent megmagyaráz az újszülöttekkel kapcsolatban :)

2021. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jòl csinálod!!:)
2021. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 hetes kor környékén van egy növekedési ugrás is, azért akar folyton mellen lenni. Hagyd neki, mert így szaporítja a tejet.

Egyébként teljesen jól csinálsz mindent. Fél éves koráig nálunk sem volt fix napirend, sőt még most is borul, elég hozzá egy front vagy fogzás vagy az, ha nem úgy álltak éjjel a csillagok 😂

2021. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel folyton ráaludt éjjel a cicire,nem keltettem fel büfiztetni,csak magammal toltam volna ki,mert kezdhettem volna előlről az altatást.
2021. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igény szerinti szoptatás az ilyen.
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!