Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar délután aludni...

Miért nem akar délután aludni a 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Eddig délelőtt es delutan is aludt másfél másfél órát, mostanaban, delelott mar csak 10kor alszik el, délig, aztan delutan 4tol csak siras, ajuldozas, kinlodas van. Ami rettenetesen faraszto, az addigi jó napunkat elrontja.. Jókedvű gyerek, nem siros.. Azert is fura ez. Fogzas az folyamatos, de pl ejszaka vegig alszik, annyira azert nem szenved. De egyszeruen latom, hogy faradt, bukik orra maszas kozben, ul es sir, hiaba csinalok barmit.. Nem jó. El rontja mindkettonk kedvét.. Ötlet, hogy segítsek neki elaludni legalabb egy felorat delutan?Nyilvan 5 utan mar nem fogom, mert akkor keson alszik el este.

2021. júl. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd áttérni 1 alvásra. Inkább a 10 órai alvást told kicsit későbbre.
2021. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, csak reggel 9tol mar asitozik igy is.. Nem tudom, hogy lehetne elhuzni. Meg estig azert durva amit lemuvel..
2021. júl. 23. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem egyszerű, nálunk 1 hétig bírta csak 1 alvással, aztán vissza is tért 2 alvásra, aztán 3 hónap múlva újra 1 alvás és akkor már úgy is maradt 2 éves koráig, azóta nem alszik napközben.
2021. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 honaposom ugyanezt csinalja neha 2 hetente 1-2 nap kb de mindig visszater a 2hoz ne vegyel merget ra hogy atter.
2021. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a megfelelo, ma kihuztuk negyed 12ig, hamarabb ebedelt, de el is aludt evés közben. Remélem ki alussza magat.
2021. júl. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!