Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy csak egy gyereket szült? Miért maradtatok 1 gyereknél? Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már megbántam, pedig még nem is késő, 31 vagyok. De sajnos már nem lehet, mert a férjem teljesen elzárkózik a gondolattól.
2021. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én akkor bántam meg, mikor meghalt anyukám. A tesómmal egymás támaszai voltunk és rossz tudni, hogy az én fiamnak ilyen nem lesz, ha mi elmegyünk. Ekkor már 44 voltam, természetesen szóba sem jöhetett újabb baba.
2021. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én még nem tudom, hogy lesz-e, félek,hogy bánni fogom később, ha nem, de most meg nem fér bele az életünkbe... és 30 felett nem akartam szülni, idén már 31 leszek..
2021. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 30 évesen szültem az elsőt, azaz nem rég. 2,5 hónapos
2021. aug. 13. 05:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk apáék, de anyának nem volt opció a második baba, így is majdnem meghaltunk mindketten a születésemkor.


Nekem is egy lett volna (örököltem anya betegségét), de most már kicsúsztam az időből, úgyhogy gyermektelenek maradunk :)

2021. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!