Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö kell ahhoz, hogy a...

Mennyi idö kell ahhoz, hogy a tejtermelés teljesen beinduljon? Több termelödik a napok, hetek múlásával?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg szülés után 3-4 nappal van a tejbelövellés, de érdemes rögtön mellre tenni a babát. Kereslet-kínálat elve működik, tehát minél többet szopizik a baba, annál több tej fog termelődni.
2010. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a hetek múlásával beáll a kereslet-kínálat, és csökken a "mindjárt szétdurran a mellem, ha nem szoptatok" érzés, mert mint írtam beáll a mennyiség. Nekem a szülés után 3 nappal(császáros voltam) durrantak be a melleim, rengeteg tejem volt, aztán a gyerek 2 hónapos kora körül nagyon megijedtem, hogy jajj nem tudok tovább szoptatni, mert úgy éreztem kevesebb, pedig pont elég volt, majd a gyerek 3 hónapos korában ugyanez az érzés, aztán felhagytam a mérlegeléssel, és utána annyira jó volt, minden stressz és számok nélkül szoptatni, és 11 hónapos volt a kisfiam mikor azt mondta nem kell neki a cici, szóval még akkor is volt elég tejem. Sok pihenés(vízszintesen, fekve) és folyadék!tényleg ennyi kell!
2010. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!