Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy nem itt kéne...

Lehet hogy nem itt kéne feltennem, de szoptatás közben allergiás vagyok. Nagyon durván sípol a tüdöm éjszaka, hörgök és nem tudok aludni a köhögéstől. Meddig lehet ezt húzni gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
úgy értem, mikor csap át asztmába?
2010. aug. 31. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Irány a háziorvos aki küldd tovább.
2010. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan sípol a tüdőd, akkor szerintem már asztmás vagy. Amikor levegőt veszel érzed, hogy nehezen megy? mindig fulladsz vagy csak este? Én gyerek korom óta asztmás vagyok, amikor várandós voltam, azt mondta a doki, hogy inkább vegyem be a gyógyszert, mert a babának rosszabb az oxigén hiány. Az biztos, hogy menj dokihoz, lehet egy kis ventolin helyre tenne és az a picinek sem árt(annyira)
2010. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak éjszaka sípol nappal csak az orrom dugul, meg a szemem viszket.A köhögéskor jöhet fel köpet is, vagy még rá is fáztam?
2010. aug. 31. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Az asztma pont,hogy éjszaka jön ki,legalábbis akkor szoktak többnyire sípolni,hörögni,fulladni.

El kellene menned a tüdőgondozóba, ott majd végeznek egy befújás tesztet (nem fáj) és megállapítják mi a baj.

Szerintem inkább ez még allergia, viszont jobb ha kezelteted azt mert ha átmegy asztmába akkor attól te már nem szabadulsz.

A gyógyszerezést amíg szoptatsz nem fogják engedni amúgy sem,ezt feltétlenül említsd is,viszont utána valószínű,hogy kell majd szedned életed végéig.Reméljük csak időszakosan, télen általában nincs allergia:)

2010. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!