Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen poharbol kezdted...

Milyen poharbol kezdted itatni a 6 honapos babad?

Figyelt kérdés

#baba #itatás #Baba pohar
2021. szept. 14. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó!! Épp most akartam rendelni 360 fokost, de a válaszokat olvasva én is üvegpohárral fogok kezdeni. Van is olyan, mint amit a 8-as válaszoló linkelt. Köszi a kérdést, kérdező! 😁
2021. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam műanyagból semmit nekik. Lehet,hogy fóbia, de féltettem, hogy kioldódik a pohárból valami vegyszer. Porcelán bögrét kapott, két okból. Az egyik, hogy a porcelán nem olyan éles, ha törik. A másik, hogy sokkal vastagabb, nehezebben törik, és a füle miatt is könnyebben fogja..

Amikor már nőnek a fogai, különösen nem tanácsos az üveg, mert előfordulhat, hogy elharapja.

2021. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, véletlenül rányomtam a küldésre.

Az első pohara egy "csőrös" porcelán volt, kevésbé folyt mellé a folyadék. Elég hamar ráérzett. A védőnő tanácsolta, hogy vágjam le ferdén a cumi végét, és ne hagyjam neki hogy teljesen bekapja, és ne döntsem meg se Őt se a cumisüveget, nehogy túl sokat kapjon egyszerre. Így kezdjem a pohárhoz szoktatni. Utána jött a csőrös pohár, és a kiskanál. Könnyen rászokott, és nem volt gyakori, hogy lucskosra itta volna az előkét.

2021. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!