Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Étkezési gondok:miért nem...

Étkezési gondok:miért nem akar enni 7 hós fiam három napja? Csak szopizni akar.

Figyelt kérdés
Már kiváltottunk két étkezést is-megevett fél-háromnegyed üvegnyi bébiételt-naponta kétszer...most újra három kanál után szájzár, nem akar semmit sem enni, pedig a kedvenceit kapja.Kézből apró kenyérfalatkákat elfogad, és persze szopizik.Még nincs foga, nem dagadt neki, a nyála folyik, de már 3 hónapja nyáladzik.Mit tegyek?Már nincs olyan sok tejem...ja, és éjjel mostanában óránként kel, szopizni akar, felül, feláll a kiságyban, alig alszunk mostanában...mi lehet a baja?Amúgy jókedvű,nem fáj semmije...
2010. szept. 1. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igen, nagyon ügyes legényke, ha már felül és feláll ennyi idősen! Én szinte biztos vagyok benne, hogy nagyon hamar kivillan az a fogacska. Kitartást!
2010. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a fogra tippelek.Nálunk mikor nem akar enni a lányom,rövid időn belül kivillan a kis fogacska,Ahogy szépen áttöri az ínyét,már jön is vissza az étvágya!

Kitartás!!! :)

2010. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy gyors mozgásfejlődés....akkor sem alszanak olyan jókat, ha már felül, feláll, mert azt akarja csinálni, "felizgatja" magát.
2010. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedvesek vagytok...közben, mintha tudta volna, hogy róla írok,megette az egész ebédet.
2010. szept. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!