Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti rutin pár hónapossal és...

Esti rutin pár hónapossal és 1,5-2 évessel nálatok hogy zajlik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mennyi az a “pár”. Mielőtt felült a kicsi, egymás után fürdettük őket (férj a kádnál, én öltöztettem), utána már együtt üldögéltek a kádban és pancsoltak.


Alapvetően 8 körül fürdés, utána vacsi (nagynak főtt kaja vagy szendvics, kicsinek szopi vagy pép, szintén kortól függ), ezután diavetítés, olvasott mese, fogmosás a nappaliban, búcsúpuszi, ölelés és ment mindneki az ágyába aludni. Nem kellett sosem ottmaradni velük, egyedül alszanak. 9-re ágyban voltak, reggel 9-ig aludtak. 13 hónap van köztük.

2021. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

6-ig kint vagyunk, aztán bejövünk es közösen játszunk, énekelünk, csendesedünk. Valamelyikünk7-kor csinál vacsit, 7kor vacsora, utána rögtön fürdés. Kb 8-ra lesz kész. Utána csupaszkodhat, csendes játék szokott még lenni. Szopizik, elmeseljük az iciripicirit, felöltöztetjük a jóéjt dalra és már magától indul a szobájába, ahol mellette kell feküdni, amíg elalszik. Kb 5-10 perc ( itt még van egy nyugodt altatódal)

1,5 éves

2021. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos: 6 és 7 között, attól függ, mikor fárad el, vacsora (püré + darabos), aztán fürdés, aztán én (anyukája) a karomban tartom, amíg elmesélem neki, mi történt aznap, aztán leteszem az ágyába, mellé fekszem a földre, megvárom, hogy elaludjon. 8 körül legkésőbb alszik.
2021. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!