Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam az 1,5 évesemet...

Miben altassam az 1,5 évesemet aki egyedül jön-megy az ágyába (hálózsák kizárva) és a takaró a forgolódás közben lecsúszik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémmel ugyanez a gond, nem tűri a takarót. Tavaly egész télen egy szál hosszuujjú rugdalózóban aludt, mégsem fázott meg. Most megint így lesz valószínűleg. Bár már most betöltötte a 2 évet, próbálom neki a takarót szokatni, mert nem tudom hol találok majd 98 méretű rugit. :) A másik lehetőség pizsi + zokni. Vagy marad, hogy jobban befűtünk nála, de a fiam nagyon nem bírja a meleget, valahogy jobban érzi magát hűvösben. :)
2010. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan éjszaka, hogy nem tudtam kisfiamra adni a hálózsákot, mert kimostam és nem száradt meg. Adtam rá ahogy normálban is szoktam egy ujjatlan bodyt, egy rugit, és erre egy melegítő nadrágot és egy nem kapucnis polár belsejű pulcsit. Takaró nem marad rajta, de muszáj volt jobban felöltöztetni, hogy ne fázzon meg, így maradt ez a megoldás.
2010. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pizsi pamut rugi, + polár rugi hálózsák helyett.
2010. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Body + rugdalózó szerintem. Vastagság a hőmérséklet függvénye :)
2010. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!