Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanaz a kérdező teszi fel a...

Ugyanaz a kérdező teszi fel a Liberós kérdéseket, vagy minden kérdés mástól ered?

Figyelt kérdés
Ma már az 5. kérdést olvasom, hogy baj van a Liberóval, nincs benne gumi. A héten készülök venni, és most elbizonytalanodtam. Mi 14 hónapja használjuk, de eddig semmi gond nem volt.
2010. szept. 6. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia, nem írtam még kérdést ezzel kapcsolatban, de nekem is sikerült kifognom egy hibás csomagot, írtam ma a Liberonak, még nem válaszoltak. (Ráadásul kettőt vettem. Tescoban, ha esetleg számít. Bár mostanában gyanúsan sokszor van Libero akció a Tescoban! De nem akarok gyanusítgatni...)

Szóval, szerintem vegyél másik pelust egy darabig, és ha elfogy a hibás széria, akkor térj vissza. Én ezt fogom tenni. De várjuk meg, mit válaszolnak! :)

2010. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
minden nap olvasni par ilyen kerdest, van aki visszaviszi, van aki kiprobalta es nem panaszkodott a minosegre
2010. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan sose vettem liberot,de a pampers akciót követem. Neten nézegetem a különböző üzletek, drogériák akciós újságait, és jelenleg a tescoban, a rossmannban és a dmben is libero van akcióba. Szerintem is feltűnőek már a "véletlenek". Még egy ok, hogy ne vegyek liberot.
2010. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én sem írtam még eddig a liberoról. Viszont tegnap én is vettem a tescoban, és abban sem volt gumi.
2010. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

De amúgy miért fontos a gumis derék?

A lányomnak pamperst használunk, abban nincs gumi és teljesen megfelel a kislányomnak, már 7 hónapja használjuk.

2010. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fontos a gumis derék, mert pl ez a különbség a pampers és a libero között. Ezért van az, hogy van akinek ez, van akinek az jön be. Én például nem szeretem a gumis derekat, de sokan azért veszik a liberot, mert a gyereke típusához az a jó.
2010. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Macsika köszönöm, mivel én a születésétől kezdve pamperst használok, így nem tudtam miért fontos a gumis derék!
2010. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Java részt én is liberot vettem a 14 hónap alatt,egészen eddig én se találkoztam ilyennel,csak most.De el lehet használni.
2010. szept. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi tegnap vettünk a tescoban 1 csomag liberot. Még akkor kibontottam, ott a boltban.Nem volt baja.


De egyébként akinek hibás, vigye vissza.

2010. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan én kettőt is írtam ki.

Az egyiket, amikor a Tesco-ban belefutottam a hibásba, mivel lassan két év alatt ilyet még nem láttam, kíváncsi voltam, én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy hibás egy egész széria.

Azóta a második Libero akció fut a Tesco-ban, ami nekem is gyanús volt, másodjára nem is vettem.

Erre tegnap kezdődött a Rossmann-ban a kisebb csomagolású pelenka akció, 2 db 4999-ért.

Gondoltam, hogy más bolthálózat, más kiszerelés,...

Erre megint hibás!

Ezért kiírtam egy kérdést (inkább figyelmeztetést), hogy abból se vegyetek!


A gumis derék két okból fontos:

-az egyik, hogy akinek olyan rettentő sovány a gyereke, mint az enyém, ne álljon el a derekától a pelenka. A gumitlanokat lehetetlen úgy rátenni a gyerekre, hogy ne szivárogjon valahol.

-a másik, hogy ettől a márkától ezt szoktuk meg. Ha gumitlan derekú pelenkát akarok, veszek ennél sokkal olcsóbbat, mert lehet kapni nagyon jó minőségű, nem gumis pelenkákat, amik jóval kevesebbe kerülnek. Ha már kiadom érte a rengeteg pénzt, elvárnám, hogy azt a minőséget kapjam, amit megszoktunk, és amiért fizettem.

Legalább egy tájékoztatás lenne rajta, akkor vettem volna mást! Sajnos nincs. A csomag külsőre ugyanolyan, mint máskor.

Azt várnám el egyébként, hogy a hibás szériát ne fű alatt akarják kiárulni, hanem igenis írják ki, hogy hibás, azért kerül ennyibe! Ez lenne a tisztességes, mert akkor mindenki maga dönthetné el, hogy kell-e neki hibás, gumi nélküli pelenka olcsóbbért, vagy megveszi a jót rendes áron.

Így joggal érzem magam becsapottnak. Gondolom, hogy más is.

2010. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!