Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi tortával...

Első szülinapi tortával vagyok dilemmában, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Második kislányom 1 éves lesz hétvégén. Szerintetek nagyon rossz anya lennék, ha nem én sütném a tortát, hanem rendelnénk?

Nem nagyon lesz időm sütni, mert elég sok elfoglaltságunk van az elkövetkező napokban. Örülök, ha a nagytakarítással szépen kész leszek a vendégség előtt.


2010. szept. 7. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de annak az 1 éves kicsinek szerintem tökmindegy. Meg én sem az alapján ítélek, hogy saját sütésű vagy rendelt a torta. Ettől még jó anya leszel.
2010. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ettől nem leszel rossz anya,de én biztos hogy magam sütném!vannak olyan torták amit előző nap is elkészíthetsz!

(stahl judit:túró rudi torta,nagyon finom és nem tart sokáig,persze ha szépen fel díszíted máris ünnepélyesebb)

2010. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, a lelkiismeretfurdaláosm csak növekszik... mégiscsak nekem kéne megsütnöm...

Csak az a baj, hogy az elkövetkező napokra szinte minden percem be van osztva, kb. 1 hetes munkát kell besűrítenem 3 napba, amíg anyukám vigyáz a gyerekekre.

2010. szept. 7. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rendelni fogom neki, sokkal mutatósabb és finomabb.Minden féle figurákat megcsinálnak ma már.Ne legyen lelkiismeretfurdalásod,a többség rendeli.
2010. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem! Túrótortát,szép is volt és finom is,a baba is evett belöle. Rendelj nyugodtan :)
2010. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A múltkor az új gyereknevelési divatról ment itt egy vita. Hát.. ezt is nevezhetnénk ma már divatnak. Manapság már lenéznék azokat az anyukákat, akik nem maguk sütik meg a gyerek szülinapi tortáját? Mert az, hogy megkérdezed, hogy ettől rossz anya lennél e, már ennek a hatása. Mert ugye tejmentes legyen, tojásmentes, stb......

Régen mi volt. Volt kétfajta csokitorta, mindenki azt kapott első szülinapjára a cukiból.

Még én is, pedig nekem mindkét nagymamám nagy sütisütős volt. És szerintem mindenkinek van olyan kiskori képe, mikor nyakik, de legalább könyökig csokis, az egy szem gyertyával ellátott szülinapi tortája mögött. És manapság már azért jobb minőségű tortákat készítenek, nem tiszta vaj az egész.


Szóval mindenki eldöntheti, hogy maga csinálja e vagy nem, de tényleg nem 10 perc egy torta összedobása. A gyerkőc tényleg nem értékeli, hogy te sütöd vagy nem, neki a végeredmény számít, hogy kézzel belemászhasson, és ehesse.


Én még nem döntöttem el, hogy veszem e vagy sütöm, de nem vagyok egy konyhatündére, főzni sem főzök, akkor hogy tudnék megcsinálni hipp-hopp egy tortát.... Ha megteheted anyagilag, rendeld meg, bár nem is biztos, hogy a saját olcsóbbra jönne ki, ha ezen tudnál spórolni és meg is tudod csinálni, akkor süsd meg magad! Ez nem jóanya-rosszanya kérdés :o)))

2010. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ünnepelt egyébként már mindenevő, úgyhogy ez nem indokolja, hogy speciális tortája legyen.

2010. szept. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!