Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok/használtatok...

Használtok/használtatok premaxx baby bag erszényt? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
1 hónapos lánykám állandóan kézeben akar lenni és van egy 2 évesem is itthon.
2010. szept. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem,de az unokahúgom igen. Neki 3 gyereke van, a legidősebb 4 éves volt, mikor a pici született... a középső 20 hónapos. Ő nagyon ki tudta használni az első hetekben. A kislánya nyugodt, kiegyensúlyozott baba volt, máig az, lassan 1 éves...
2010. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a lányom, mikor megvettük egy utazáshoz, mert nem vihettünk babakocsi. Nagyokat aludt benne, miközben és sétáltam vele. Egy kézzel nem árt alátámasztani a hátát. A gyerek akkor overálban is bele fért. Majd mikor hosszában kinőtte, 2 hónapig nem tudtam használni, mert még nem tudott ülni. Amikor már ült, keresztbe fordítottam a csípőmön és ismét jó szolgálatot tett/tesz. Szerintem jó, mert elég hosszú a pántja így nagyobb darab apukáknak is jó kabáttal együtt. A hátránya a pánton lévő csatt, mivel eléggé nyom, így azt nem a nyakadba, hanem a vállcsúcsodra kell tenni. Így viszont kevésbé görnyed benne a baba. Nem bántam meg, hogy vettünk, de nekem nem kellett közben egy másik babához hajolgatnom.
2010. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annak idején én is erszényt vettem, gondolván, hogy a kis csecsemőt bölcsőtartásban bele lehet majs fektetni, később pedig csípőre lehet ültetni, amikor már ül. használat közben derült ki, hogy az egyvállas hordozó - amilyen a teáltalad kinézett erszény is - nem való nekem. Van, akinek igen, de nekem nem, ezt gondold végig.


mai ésszel inkább rugalmas vagy szövött hordozókendőt vettem volna abból a pénzből. Azt is lehet erszényként használni, de máshogyan is, kétvállas hordozóként, egészen újszülöttkortól hordozva benne a babát.


Érdemes megvenni, mert jó minőség, de hogy nektek melyik hordozó válik be, azt majd a gyakorlat fogja megmondani.

2010. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!