Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos folyamatosan...

17 hónapos folyamatosan ordít,hisztizik?

Figyelt kérdés

Már kivagyok tőle idegileg egésznapos sírás, hiszti,semmi nem jó állandóan ölbe akar lenni.

Alig tudok tőle valamit megcsinálni mert jön és kapaszkodik a labamba addig ordít még nem veszem fel.

Másnál is van ilyen?


2022. jan. 27. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiam is 17 hónapos, ő is sokat hisztizik. Én terhes vagyok a 2. babaval, igy nem veszem fel, csak ha muszáj, hamar megértette. Magyarázd el neki, érteni fogja, egy par napig biztos hisztizik miatta, de majd feladja. Nálunk az apjahoz szalad, tudja, hogy Ő felveszi csak úgy... 😃
2022. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Enyem 2 eves,ugyanez,sikit egesz nap,nem tud meg beszelni,frusztralt ,sikitassal,orditassal vonja fel a figyelmet,a naggyal ugyanez volt,akkor mult el,mikor mar beszelni tudott.+ Dac korszak ,fogzas. Tul kell elni.
2022. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mert tudja, hogy nálad van értelme kitartónak lenni, mert végül felveszed. Ha ezt tudja, akkor sokáig képes sírni. Ha végül nem veszed fel, akkor egy idő után megunja. De mostmár így nehéz. Az elejétől kellett volna kezdeni, úgy rá se szokik. Nem a csecsemő sírásra gondolok, hanem amikor nagyobb és fel akarja vetetni magát, mert unatkozik. De ha la akarod szoktatni, akkor így tudod csak, hogy nem veszed fel, már nagy kitartás kell. Illetve a figyelem elterelés sokat segíthet.
2022. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Kovetkezetes gyerekneveles. Nem kell olyanra raszoktatni, amit kesobb nem akarsz. Most meg annyit tudsz, nem veszed fel, hiaba ordit. Kozepiskolas koraig ugysem fog orditani, 1-2 nap es leszokik rola. Okosak am, tuljarnak siman az eszunkon, aki nem kovetkezetes veluk.
2022. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Azert ha a gyerekem sir,mert fel akar keretozni,en felveszem,azert vagyok vele otthon,en sokat dajkaltam,milyen szivtelen dolog elnezni,ahogy egesz nap sir. En nem birnam ezt. Neha leteszem,ha sok volt,de alapvetően nem kuldom el. Minden hazimunkat alvasidoben végzek,az teny.
2022. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
5ös, azert vagy otthon, hogy neveld a gyereket, nem azert, hogy elkenyeztesd. Hozzaszokik, hogy mindent megkap ha sir, es kb mire eljön a dackorszak egyfolytaban csak sirni fog. Én nem nevezném magam szívtelennek, mert terhesen nem cipelem egész nap a kisfiam.
2022. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz az én kisfiam csak 16 hónapos de ugyanez van itt is.

Amikor főzök mindig hisztizik, hogy vegyem fel. Ha nem veszem fel jön a sírás ami kb. 2 percig tart. Utána kivesz a fiókból egy fakanalat és megint kezdődik előről.

Újabban az asztalra akar felmászni.

Mivel persze nem engedem meg neki akkor is jön az üvöltés.

A játék is talán 5 percig köti le mindig a nyomomban van.

Persze felvesz de el is viszem valamerre és próbálom lekötni a figyelmét valahogy.

2022. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Masodik szeparacios hullam esetleg?

Az en lanyom is ilyen volt es mindig felvettem, ha szerette volna. Felkezzel vagy kesobb csinaltam a dolgomat.

Valamiert a kozelsegedet szeretne akkor. Esetleg probald bevonni a dolgokba.

2 eves a lanyom es mar nem szeretne folyton olben lenni.

Ha szepa akkor azzal tudod felgyorsitani a folyamatot es megerositeni a bizalmat, ha felveszed.

2022. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Felszoktam venni és akkor felkezzel főzök.

Ma már jobb volt a helyzet valamivel.

2022. jan. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!