Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szorongok a kisbabám...

Miért szorongok a kisbabám mellett?

Figyelt kérdés

Egy hónapos a kisbabánk. Eddig mindig volt velünk valaki, de hamarosan sokszor csak kettesben leszünk. Rettegek, előre szorongok, hogy mi lesz, mit fogunk csinàlni. Félek, hogy nem tudom megnyugtatni, ha baj van hogy oldom meg. Félek a bölcsőhaláltól! Akkora felelőségnek érzem… és teljesen rám marad a felelőség, pedig a férjemmel kellene közösen nevelni (de persze tudom, neki dolgozni kellene). Boldognak kellene lennem de csak a félelem van rajtam. Ha van valaki velünk, akkor nyugodt vagyok. Félek attól is hogy pisilni, enni se fogok tudni…

Tudtok tanácsokat adni, hogy legyek túl ezen a nehéz időszakon?



2022. febr. 8. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező, nagyon aranyos vagy, úgy együttérzek veled, mintha én írtam volna ezt kb. 18-19 hónappal ezelőtt.

Többieknek igazuk van, nekem pl. a legjobb volt a szabadban lenni a babával, nem a 4 fal között, olyankor boldog boldogtalannal szóba elegyedtem, jól esett.

Szóval bízz magatokban, nagyon jó anyukája vagy a kisbabádnak. Igazán szerencsés gyermek, hogy az anyukája ennyire jól szeretné csinálni a dolgokat 😊😉

2022. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
6-os de jót nevettem, mintha én írtam volna. 🤣🤣🤣
2022. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!