Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1000x kel kislányom az éjszaka...

1000x kel kislányom az éjszaka. Mit csinalhetnek?

Figyelt kérdés
4 hós.
2022. febr. 17. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

4 hónapos alvási regresszió

Olvass utána ha nem ugrál a szemed a fáradtságtól, kitartást!

2022. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Ez egy ilyen időszak.

Olvass utana a 4 honapos alvás regressziónak. Emellett ott a mozgásfejlődés, fogzás, frontok, bármi.

Lányom is ennyi idős, én is fenn vagyok kb egész éjjel vele.


Fiam 1 éves koráig csinalta ezt, bármivel is próbálkoztam. Aprilisban lesz 3 éves, még mindig kel 1x

2022. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Semmit nem lehet csinálni. 1000x kelni vele. Sajnos ez egy ilyen időszak.

Esetleg magad mellé veheted, de az se mindig csodaszer, meg sokan nem is szeretik ezt a felállást - bár tény hogy a gyereknek jó.

2022. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Olvass utána, hogy melyik időszakban mi várható, miért és mi fejlődik a gyereknél ilyenkor. 4 hónaposan van egy ilyen időszak. Teljesen normális. Nem kell megijedni. Ilyenkor a legjobb, ha magad mellé rakod az ágyban. Így nem kell járkálni. Még a boróka szundikendő egy kicsit tud segíteni. Nappal pedig a hordozókendő.
2022. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

azert ez nem altalanos h mindenkinel jelentkezik.


kerdezo eddig jo alvo volt? ha igen akkor valoszinu h alvasi regresszio. ha nem akkor napkozben hogy alszik? nem tul keveset vagy tul sokat? kezd el naplozni az alvasait es figyelni mikor farad. elso jelre megprobalni altatni. nekunk ez segitett

2022. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi beosztottuk a ferjemmel, en aludtam 7-tol ejfelig, utana o…
2022. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Mit csinàlj? Kelj vele èjjel/ha az apàt elfogadja vàltsàtok egymàst èz aludt napközben vele.
2022. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen szituban vagyok mint a kérdező, igaz nekem 5 hónapos. Eddig se volt jó alvó, párszor mindig kelt, de mostanában rettenet. Nappal is alszik vagy fél órákat, hiába vagyok fáradt én ennyi idő alatt elaludni sem tudok.
2022. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is ezt "játszuk".

9kor leteszem aludni,éjfelkor már kel is. Onnan együtt alszunk, vagyis aludnánk. 5ig csak vergődik, pörög,forog,nyekereg, eszik. 5től 6ig alszom vele, utána megy férjem dolgozni arra kelek. 7kor kelnek a naggyal.

Nappal meg küzdök a 3 évesem (mev itthon van) dackorszakával.


Alig vagyok hulla.

Ja és lassan 5 hónapos a kicsi

2022. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Neked nap közben jobban alszik?


#8

2022. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!