Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinseyen újszülött babaknak...

Sinseyen újszülött babaknak melyik méret a jo? 3 honapig az 56, utana a 62 es?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
56-ot talan masfel honapig hasznaltuk 3500 grammal szuletett fiamra. Szoval 56-al tutu nem nyulsz melle. Az elejen lehet picit buggyos lesz,fel kell hajtani az ujjvegeit,de hacsak nem lesz nagyon pici babad, tuti jo lesz. Utana pedig nyilvan 62,68 stb...
2022. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább 62,nálunk az 56 nem is kellett,mondjuk 4000gmos volt a babuci.
2022. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is onnan néztem most rugikat újszülöttre.Ha kicsit nagyobb az végül is nem olyan nagy baj,a C&A bodyk is rendszerint egy picit hosszabbak,de legalább több ideig jók rá.:)

Nekünk mondjuk 3 hónapig nem tartottak ki első gyereknél az 56-os ruhák valahol a második hónap elején már kellett sok mindenből a 62.

2022. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetetlen megmondani.

Fiam 2 hónapos és 68-as dolgokat hord már. 57 cm-el született, semmi 56-ost nem tudtunk emiatt használni. 62-es dolgokat kb 5-6 hetesen nőtte ki a növekedési ugrásnál. Lassan 74-esre kell váltani (legalábbis az olyan márkákból, amik inkább kisebbek, a Pepco, Sinsay ilyen).

Szerintem vegyél 56-62-est is, nem tudhatni. Ja, nekem is azt mondta még utolsó genetikai UH-n is a doktornő, hogy "ez nem lesz nagyon hosszú baba". Á, dehogy! Újszülöttként 1 hónaposnak hitte mindenki. :)

2022. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!