Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok 4 kérdésemre?...

Válaszolnátok 4 kérdésemre? Írjátok le azt is, hogy kisfiú vagy kislány!

Figyelt kérdés

1. Meddig használtatok kiságyat, babakocsit?

2. Meddig adtatok neki tápszert, tejpépet, babatejet?

3. Meddig aludt veletek egy szobában a babátok?

4. Meddig készítettétek neki külön az ennivalóját?


Köszönöm!


2010. szept. 12. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

19 hónapos kislány.

1. Még mindig kiságyunk van (140X70-es rácsos ágy), és sportbabakocsit is használunk.

2. Junior italt iszunk reggel és este (Milupa, végülis tápszer/babatej ez is). Tejpépet már rég nem ettünk, de pontosan nem emlékszem.

3. Sosem aludt velünk egy szobában.

4. Kb. 1 éves koráig készítettem külön az ennivalóját.

2010. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos kislány


1., A rácsos ágyat még mindig használjuk, a nagy babakocsinkat esernyőkocsira cseréltük 11 hónapos kora körül, és a mai napig sokszor használjuk.

2., Tápszert 1 éves koráig kapott, azóta tejet és Junior tejitalt iszik, a tejpépet viszont hamar abbahagytam, amikor már hozzátápláltam, és többféle ételt ehetett (7 hónapos kora körül).

3., Majdnem 5 hónapos volt, amikor elkészült a babaszoba, akkor költözött át. Ha előbb kész lett volna, akkor egyből ott aludt volna.

4., Nagyjából 1 éves koráig főztem neki külön, de akkor is megkóstolt már mindent, amit mi ettünk, és próbáltam valahogy fokozatosan adagolni neki a felnőtt kajákat, nem egyből megterhelni a kis gyomrát.


Miért kérdezed? Nálatok hogy megy ez?

2010. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Két 22 hónapos kislányom van.


1.Még mindig rácsos kiságyban alszanak.

A babakocsit alkalmanként még használjuk,ha esetleg hosszabb útra megyünk.


2.Egy éves korukig kaptak tápszert.

Néha még szoktam nekik tejpépet adni,de már egyre ritkábban.

Babatejet néhány alkalommal kaptak,de ment tőle a pocijuk,úgyhogy azt azóta mellőzzük.


3.Nem aludtak velünk,kezdettől fogva a saját szobájukban,saját ágyukban alszanak.


4.Egy éves korukig mindent külön főztem nekik.

Most már általában azt eszik,amit mi,de ha valami fűszeresebbet,vagy netán csípőset főzök,akkor természetesen nekik külön készítem a kaját.

2010. szept. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kiságyat 9 hónapig, babakocsit még néha most is

Tápszert 13 hónapos koráig(7 hónapig szopott)

Még most is velem alszik a nagy ágyon

12-13 hónapos koráig főztem neki külön

18 hónapos lány

2010. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

18 hónapos lány


1. 1 éves koràig aludt a kiságyban, azóta velünk alszik a mi ágyunkban. Még mindig használjuk a babskocsit. 3 részes, hordozó mózes sport rész, szuper kényelmes neki a sportrésszel a kocsi ezért nem cserèltük le esernyő kocsira.

2. 7 hónapos koráig szopizott, 1 éves koráig kapott tápszert tejpépet, 16 hónapos koráig tejitalt, most tejet iszik reggel este.

3. 1 éves koráig a szobájában aludt, azóta köztünk alszik.

4. 1 éves koráig főztem neki külön. Azóta azt eszi amit mi

2010. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poci-maci ***** válasza:

1. 16hós kisfiu még mindig használjuk a kiságyat a babakocsit szintén mivel még nem mutatja jelét hogy magátol elinduljon


2. Tejpépet olyan 8 hós környékén hagytuk el a mai napig tápszert kap tejallergia miatt


3. Még mindig velünk alszki 1 szobában


4. hát kb olyan 10hós kora óta eszi azt amit mi

2010. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21 hónapos kislány.


- kiságyat 1 éves koráig, utána átszokott a mi ágyunkba, azóta velünk alszik

- babakocsit még mindig használjuk, ha közértbe vagy intézkedni megyünk, nekem egyszerűbb, de egyébként imád benne trónolni

- még mindig kap tápszert, 10 hós korától, előtte szopizott

- tejpépet még sosem kapott, babatejet sem

- 2 hónapig a mi szobánkban volt a kiságya, utána átkerült a saját szobájába, de 1 éves korától velünk alszik (ezt már írtam bocs)

- 14-15 hós koráig külön főztem neki, azóta nem

2010. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16 hónapos kisfiú!


1. kiságyat még mindíg, babakocsit ritkán, mert inkább bicajjal megyünk.

2. tejpépet olyan 10 hónapos korig kapott ritkán, 14 hónapos korig tápszert, most Junior italt kap.

3.Még most is ott vagyunk egy szobában, mi vagyunk az övében, de lassan már otthagyjuk, mert kész mi szobánk.

4. 12 hónapos korig.

2010. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14 hónapos lesz a kisfiam.

1. Kiságyat még használjuk, napközben abban alszik, éjjel velem. A babakocsit is használjuk még napi szinten.

2. Tápszert még eszik napi 1x, babatejet eddig 1x kapott, de nem volt tőle elájulva. Tejpépet is kap még, de ritkán.

3. Még velem alszik egy szobában, egy ágyban. Ez addig lesz így amíg ő akarja.

4. Néha még most is külön kapja a kaját mert ha olyat főzök ami ő még nem ehet akkor így kell megoldanom. Pl: gombapörköltet még nem adok neki, chilis babot sem, stb.

2010. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19 hónapos kisfiú.

Kiságynak 3 hete vettük le az egyik rácsos részt,(a kiságy falnál van).Babakocsit még hébe-hóba használjuk.

Még szopik, de 12 hónapos korától sima bolti tejet is kap, így ilyeneket sosem evett

Még velünk alszik( kb. év végééig,vagy majd ahogy sikerül)

10 hónaposan már nem főztem neki külön, kivéve a tejes dolgok

2010. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!