Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb, a fa vagy a...

Melyik a jobb, a fa vagy a hálós járóka? Közel 4hónapos babát 150° dönthető babkocsiban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy a hálós rossz a szemének, hogy a hálón néz keresztül. Ártani biztos nem árt, de pl. mintha Te is egy függönyön keresztül néznél sokáig ki, nem túl jó. Mi nem vettünk egyébként.

Én 6 hós koráig vízszintesig dönthetőben toltam, néha emeltem csak fel az 5. hónap vége felé.

2010. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekünk ugyan hálós volt a járóka, mert kaptuk, magamtól fa rácsos járókát vettem volna, a stabilitása miatt. Amikor elkezdődött a felállós korszak, nemigazán tudott megkapaszkodni semmibe, és ebből néha oltári balhé volt :)

Most hirtelenjében nem is tudom, hogy mennyi a 150 fok, de én is kb öt hónapos koráig teljesen fekvő helyzetben tologáltam a drágámat. Mondjuk ő már a kapuban elaludt az induláskor, és végig durmolt, tehát nem is kellett, hogy nézelődjön...

2010. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hálós van, mert a fába mindig beverte a fejét és 5 percenként sírás volt.Most 6 hónapos és biztos más lesz ha feláll de most a hálós jóbb neki.
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk hálós van. Tudod, ajándék lónak ne nézdd a fogát...

Ennek megfelelően csak akkor teszem bele a kislányomat, ha nagyon muszáj. 10 perc alatt szétrongyolja a körmeit a háló kaparásával, kicsi az alapterülete, alig tud hasról hátra vagy vissza fordulni, és a sűrű háló engem is nagyon zavar. Anno nekem is hálós volt a járókám, de az még olyan ritka hálós volt, mint a kerítésdrót. Ha olyan lenne ez is, nem lenne ennyi bajom vele.

Én a fa rácsosat venném meg a helyedben, az tuti fix.

2010. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi fa járókát vettünk, nagyon szerettük, azóta már az unokatesóm kisfia is abban játszadozik.
2010. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe sem jutott hálós járókát venni. Vettünk használtat, de nagyon jó állapotban lévő fa járókát.Sokkal könnyebben tanul meg felállni, gugulni, ebből a helyzetbeől felhúzódzkodni. az első időszakban amikor csak felállni tudott még,leülni viszont nem akkor nagyon ki kellett párnáznom.De lehet venni járókába való "fejvédőt" is.Aztán szépen megtanultuk a leülést, és attól kezdve nem volt baj, hogy kemény a fa. Még most 14 hónaposan is megküzd azzal, ha az utazóágyban kell neki felállni, hiszen ott nem tud mibe kapaszkodni. Egy jó tanács viszot a fa járókához. Amint lesz fogacskája, és már fel tud állni, akkor tuti, hogy le fogja rágni a lakkot róla. Ezért én kb.10-12 méter hosszú anyagcsíkot beszegtem, és a járóka felső karimáját körbetekertem vele. Így "rágja" a beszegett rongyot, és nem a lakkot.Szerintem fa járókát válassz.
2010. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. szept. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!