Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nuby csőrös pohár csőrös...

A Nuby csőrös pohár csőrös részét mivel és hogyan tisztítjátok? Én úgy látom, mintha algásodna és egyszerűen nem tudom a kis fekete pöttyöket mivel kitakarítani, mert semmi nem fér be oda.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy más gyártónál is ilyen a csőr rész, azokat nem próbáltam, ennek a szilikon része össze-vissza van hajtogatva és vagdosva, így oldják meg, hogy cseppmentes legyen.

Tudom, volt már ilyen kérdés, el is olvastam a válaszokat, de csak azt láttam megoldásnak, hogy vegyek másik fajtát. Ti is így gondoljátok?


2010. szept. 14. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Canpol típusúnak lett olyan penészes féle a vége, persze oda már nem fér be semmi. Én fogpiszkálóval vakartam le, de ennek a fajtának egyenes a csőre. Talán még ecettel megpróbálhatnád. Sajnos nekem sincs jobb ötletem.
2010. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi Avent csőrös itatót használtunk.Először én sem tudtam,hogy mit csináljak vele,fülpiszkálóval takarítottam ki,aztán vettem olyan üvegmosót a 100ft-osban,amihez tartozott egy pici kefe is,na az pont befért oda.Próbáld ki!Üdv!
2010. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a mosogatógépbe szoktam tenni az összes alkatrészét 65 fokra, mivel főzni nem szabad. Penészfélét még nem látok, de a cumimosó kefe tényleg jó ötlet, mi is használjuk
2010. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom
2010. szept. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!