Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babámnak milyen...

7 hónapos babámnak milyen formában adjam húslevest? Turmixolva? Mennyi zöldséget és milyet, mennyi csirkehusival?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ne húslevest adj, csak a belevalókat megfőzve, só nélkül, turmixolva.
2010. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
sztem nyugodtan adhatod kis lével összeturmixolva.legalább is én adok mert simán só nélkül nem eszi meg az én babám.6 és fél hós és lehet lepontozni....
2010. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Krumpli, répa, zellergumó, borsó, petrezselyemgyökér, karfiol, amit tettél bele, nyugodtan mehet, és 1-2 evőkanálnyi husi mehet bele (attól is függ, mennyit eszik meg egyszerre). Pici levét is tehetsz bele, egy-két kanálnyitól az égegyadta világon semmi baja nem lesz.
2010. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Eszem ágában sincs lepontozni Téged. :)

Mivel nem főzök őrült fűszeresen és sósan sem, így valószínű, hogy teszek hozzá a levéből is,máskülönben nem is lenne olyan finom íze.

Csak nem tudom mennyi zöldséget tegyek bele.

2010. szept. 14. 12:33
 5/9 A kérdező kommentje:

12:30-asra gondoltam, hogy nem pontozom le, de a többieket sem. Nem a lepontozás miatt tettem fel a kérdést.


Köszi a válaszokat.

2010. szept. 14. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
nem is rád értettem.bocsánat ha félreérthető voltam...amugy sztem mehet bele répa,krumpli ezekből több kis zeller fehérrépa husi is kevés és lé rá.nagyon jó étvágyat hozzá a csöppségnek....
2010. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is 6 hós kora óta adom a fiamnak, kicsi levével összeturmixoltam neki főleg répát, krumplit, petrezselyemgyökeret, zellergumót és adagonként egy 2-2 cm-es kocka husit. Aztán egyre több husi került bele.
2010. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 honapos en leturmixolom neki de nem teljesen pepesre hanem olyan darabos formara. Lassu fokozaton max 2 percig turmixolom. Repat, feher repat, kis zellert vagy ami meg benne van felvagom, utanna apritok ra egy pici husit felontom husleves level es osszeturmixolom. Nagyon szereti. En mas levest is adok igy neki, pl karfiol, zoldsegelves eddig megette gond nelkul. Viszont sok zoldseget rakjal bele mert eleg hamar ehes lesz utanna. Ha a le altolti a pocijat hamar megehezik. :)
2010. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :)
2010. szept. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!