Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm ma kapta meg a két...

Babóm ma kapta meg a két hónapos oltást, plussz kapott még prevenált is. Ti babótok hogy reagált az első oltásra?

Figyelt kérdés
úgy értem belázasodott,vagy többet aludt aznap?félek nehogy lázas legyen?
2010. szept. 15. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia, mi is nem rég kaptuk meg. Nem lázasodott be szerencsére, pedig együtt kapta a pneumococcussal. Kicsit talán aluszékonyabb volt aznap, de ennyi.
2010. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak aluszékonyabb lett tőle, de nem volt baja. A 4. hós oltásnál lett egy kis láza, mert az már emlékeztető volt a kis szervezetének. Ilyenkor sincs gond, kapott egy kanálnyi lázcsillapítót, és ennyi. Egyik ismerősöm babája étvágytalan lett egy kis időre, szóval minden baba másképp reagál, de komoly baj nem lehet, ne aggódj.
2010. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én babám ugyanígy kapta és ettől az egy kombinációtól lázasodott be eddig csak (kopp-kopp-kopp).

De másnap reggelre lement a láza akkor is.

6 hónapos most

2010. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányomnak hőemelkedése volt, rögtön a szuri után adtam neki egy fél Germicid-C kúpot és este is egy felet, meg borogattam a lábát, másnapra már jobban volt.Az igaz, hogy sokkal aluszékonyabbak ilyenkor.(5 hónapos kislány anyukája)
2010. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a 2 hósnál aluszékonyabb volt, de semmi láza nem volt, a 3 hónaposnál sem volt láz, de nem is volt aluszékonyabb! :) Én ahogy hazaértünk azonnal tettem rá borogatást!
2010. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom múlt héten kapta meg a 2 hónapos oltását, hőemelkedése volt utána, de csak akkor adtam neki a kúpot, levitte utána nem volt vele gondunk, egyébként 2 napig evett aludt 10 percet nem tudott fenn maradni evés után, nem úgy mint máskor órákat, és nagyon nyűgös volt, azalatt a kis ébrenlét alatt is végig sírt. Én nem borogattam neki, de semmi baj nem lett belőle. Már meg se látszik hova kapta.
2010. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mi is ma kaptuk!!

azóta alszik. a másik oltást is megkapta+fél lázcsillapító kúpot.

2010. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és nektek melyikbe kapta a kötelezőt?az baj ha én mindkettőt borogatom?
2010. szept. 15. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
A mi babónk is csak aluszékonyabb volt, illetve egy kis hőemelkedése (a legmagasabb 37,3 volt), és én mindkettőt beborogattam neki.
2010. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én Kislányom eddig minden oltás után lázas volt egy napig :-(

kúpra egyből lement.

Ettől a kombinációtól volt a legdúrvább. Már levonva fél fokot volt 38,8. De másnapra az is szépen elmúlt.

2010. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!