Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babával is történt már...

Más babával is történt már olyan, hogy evés közben vékony sugárban spriccel ki a nyál a nyelve alól?

Figyelt kérdés
Ilyet még nem láttam! 2-3 napja, ha eszik a kicsim, és felemeli a nyelvét, a nyelve alól, onnan, ahol a nyelvfék van, mintha lenne egy lyuk és azon priccelne ki a nyál. Fel volt csípve a nyelve, de már 5 hónapja! Nem hiszem, hogy attól van. Valahogy furcsán forgathatja a nyelvét, nem tudom, hogy csinálja. Láttatok már ilyet, vagy csak az én fiam tud ilyen furcsa trükköket?
2010. szept. 15. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is előfordult.Meg is lepődtem.Az ő nyelvét nem csípték fel.
2010. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne aggódj a nyelv alatt találhatóak a nyálcsatornák, tehát éppen láttad amikor kiürült. Ez tök normális, és élettani dolog.
2010. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babámmal nem, de velem történi ilyen :) nagyon finomat ettem és ahogy emeltem a kanalat a számhoz, akkor történt. Tök normális dolog :)
2010. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi. Én még nem láttam ilyet, nem tudtam mire vélni.
2010. szept. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!