Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac-os kérdésemre válasz?...

Sinlac-os kérdésemre válasz? Mennyire pontosan kell az adagolását betartani? Annyira, mint a tápszerét, vagy az előírt vízhez tehetek nyugodtan kevesebb port, hogy folyósabb legyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
en suritesre hasznalom a gyumihez,es mindig dobok bele 2 k.kanalnyit osszekavarom es kesz.miert ezt inni is lehet?
2010. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
szerintem simán higíthatod tetszőlegesen. Az biztosan nem árthat. csak lehetőleg csomómentes legyen (én sokszor el...szem, de én egy sima palacsintatésztát se tudok csomómentesre keverni...) adagolókanalat se adnak a Sinlachoz, tehát az előírást szerintem nem kell halálosan komolyan venni, akkor se, ha tisztán pépet csinálsz belőle, és nem kajába kevered.
2010. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Igen lehet inni is, de gondolom nem az egyes cumival, azon nem jön ki. Finom úgy is, ha a dobozon lévő adagolás szerint készíted el és teszel bele pl. műzlit sűrítésnek, mert így kicsit folyós, de cumisüvegből nem jön ki, ezért gondoltam, hogy hígabbra csinálom.

2010. szept. 16. 15:24
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
ja, nekem ilyen gondjaim nincsenek, én minig kanalazok, akkor is, ha csak natúr pépet csinálok. szerintem nem segít, ha hígabbra csinálod, mert a sinlac olyan nagy szemcséjűre van őrölve, hogy bármennyire higítod, a szemcsék így se, úgy se férnek át a cumisüveg lyukain. na jó, ezt csak józan paraszti észből következtetem, mert én még soha nem próbáltam sinlacot cumisüvegből adni.
2010. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poci-maci ***** válasza:
eleinte mi is kb 4hós volt a kisfiam amikor kaptuk ezt a sinlac port én csináltam 1 kicsit hígabra és az avent cumisüveghez van ilyen varibális cumi fej és a legnagyobb lyukon átfojt rendesen és kitudta szívni
2010. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ma reggel. Nekünk NUK széles szájú cumisüvegünk van, van hozzá szilikonos csőr, hát 2 perc alatt elfogyott a hamika. Bejött, köszi a válaszokat.
2010. szept. 17. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!