Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok amikor lejjebb tettétek a kiságy matracát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6, mert akkor tanult felállni. Az első sikeres kísérlet előtt fél nappal raktuk lejjebb. ;-)
2010. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél éves korában tettük lejjebb, de rögtön a legalsóra.
2010. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, amikor feltérdelt.
2010. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először 3 hósan, mert akkor már tudott fekvőtámaszozni, aztán 5 hósan teljesen le, mikor forgott, mint a golyó.
2010. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hósan négykézlábazott, akkor egyel lejjebb, majd 7 hónapos kora körül legalulra, amikor felállt.
2010. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Majdnem 6 hónapos koráig legfelül volt, aztán 6 hónapos kora után pár nappal felült, így a párom középre rakta.

A kisasszony még aznap este felállt, úgyhogy még egy szinttel lejjebre került.

Most 1,5 éves, nyár óta a legalsó (4.) szinten, van, íg ha áll, nem lóg ki félig az ágyból.

Mosnduk amúgy sincs sokat benne.

2010. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hónaposan lejjebb tettük, 7 hónaposan pedig teljesen le.
2010. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan, mikor elkezdett mászni, középre raktuk.

7 hónaposan, mikor egyszer csak a kiságyban állva fogadott minket, legalulra raktuk.

2010. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9,5 hónaposan tettük teljesen le, amikor mérgemben betettem a kiságyba, míg összedobtam az ebédjét (sosem tettem be játszani, akkor egyszer) erre mikor bemegyek, már a hóna alatt van a rács. Aznap apa leszerelte a legalsóra, de így meg alig érem el :o( 6-7 hónaposan tettük a középső szintre.
2010. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az én babám is 5.hónapját kezdte,de igazándiból még csak a hasáról fordul a hátára és semmi többet.Na de azért kúszni tud rendesen abban nincs hiány de még nem vettem észre hogy a rácsba kapaszkodna.
2010. szept. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!