Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom érdekes dolgot...

Kislányom érdekes dolgot csinál néha, pár napja azt csinálja néha hogy pl. a hintában középen van egy "zsinór" és annak nekifeszül és erőlködik és a járókába is leül és szintén.Megijeszt.Miért csinálhatja? 11 hónapos.vélemény?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy erőlködik? Mintha nyomná a kakit? Ne haragudj, de nem értem mire gondolsz...
2008. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én értem,dörzsöli a nuniját.Ettől nem kell megijedni,természetes.Az én 3 éves lányom így alszik el.Megbeszéltem vele,hogy szabad csinálni,ha jól esik,de csak úgy,hogy ne lássa senki,az ágyában.Ő is Ilyen idős korában kezdte mint a tiéd.
2008. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mintha azt csinálná, de csak néha és nappal és nekem nem természetes, sőt ijesztő.Ezt minden kislány csinálja? Ha nem, ki az aki igen és vajon miért? Meddig?
2008. dec. 19. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni tőle,tényleg természetes.Én megkérdeztem erről a gyerekorvost.Tulajdonképpen azért csinálja,mert rájött,hogy jól esik neki.Az én kicsim is napközben csinálta bárhol,és teljesen zavarba voltam mikor vendégeink voltak,és nekiállt.Ahogy nagyobb és értelmesebb lett,megbeszéltük,hogy nem csinálja senki előtt.Az orvos szerint nem szabad büntetni,vagy tiltani neki.Tereld el a figyelmét olyankor,és próbáld majd Te is megértetni vele,hogy közönség előtt ne csinálja.Azt nem tudom,hogy minden kislány csinálja-e,de a dokink szerint sokan.


Üdv,2-ik voltam

2008. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrét választ senki nem merte leírni, akkor majd én: a lányod önkielégítést végez. De ettől nem kell megijedni, mint az előttem is írták. Nyugi !
2008. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!