Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes múlt a kislányom...

3hetes múlt a kislányom használhatom neki a Gabi édes álom fürdetőjét?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Enyémet nagyon durván kiütötte. Sok sz.rság van benne. Nem vagyok egy bio meg öko ősanya de én nem fürdetném vele még nagyon pici.
2022. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
11. Jaj megszólalt az ész. Aztán ha majd orvosról orvosra hordod az ekcémás gyereked jusson eszedbe, milyen király, hogy nem volt undorító. Egyébként mindenki maga dönti el, mivel fürdeti a saját gyerekét, de amikor ilyen buta ember okoskodik az egészen röhejes.
2022. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyokos, tudod mi okozza az ekcémát? :D

Na, ha utána néztél, akkor tudni fogod, mit szabad kenni meg mit nem, és mit kell figyelni az összetevőkön. De nincs kedvem magyarázni, és felsorolni mik lehetnek az allergizáló anyagok, úgysem fogod megérteni :)

2022. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Te korlátolt, ki beszélt Gabiról? Az egy hulladék. Tudod nem mindenki a drogériák világában tud csak létezni az 500 ft-os kozmetikumok között. De neked hiabs sorolnék márkákat és termékeket, úgysem hallottál egyikről sem még.

Valaga meg maximum a te kölyködnek van :)

2022. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
16. Bámulatos, hogy a valag szóra annyira begőzölsz, hogy szidsz egy kisgyereket, akit nem ismersz. Vérnyomásod rendben? Élőben is ilyen kis puffancs vagy, vagy itt adod ki az otthoni feszkót? De cuki vagy nagyon, ahogy pattogsz ;)
2022. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

Kezdjük már ott, hogy elkezdtél butázni, milyen buta ember vagyok, majd, hogy az én gyerekem valaga blablabla.

Te vetted a szádra, engem nem érdekel a tiéd.

Élőben nem hiszem, hogy mernél egyből butázni, meg más gyerekével jönni. :D

Ezért jársz ide.

Vagy ha véleménykülönbség van valakivel, nekiállsz butázni amúgyis? Kultúra befigyel.

A "szidás" szó valódi jelentése sincs meg, úgy látom :)

2022. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Még nem született meg a babám, csak olvasgatok itt. Elképesztő, hogy minden kérdés alatt megy ez a cirkusz. Egyik anya hülyézi a másikat, belekeverik a másik gyerekét stb. Mondták ismerőseim, hogy a nők még kevésbé tartanak össze, ha anyaságról van szó, mint más helyzetekben, pedig úgy alapból is minden téren megy a szemétkedés. Remélem az én agyam nem borul el és normális meg empatikus maradok. Szép kilátások.
2022. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!