Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának adtam...

10 hónapos babának adtam natúr joghurtot, ami kicsit meghajtotta. Ez normális vagy allergia? Múltkor kapott natúr joghurt alma-barack és az is meghajtotta.

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A tejes gyumis keverek puffadzt es hasmenest okoz nalam is pedig felnott vagyok. Joghurtot gabonaval kulon add es mas idoben gyumit kulon.
2022. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha allergia lenne, tudtommal bőrön lehetne látni kiütés jellel, illetve kóros hasmenés lenne tőle. Egyszeri hasmenés még nem utal allergiára.

Az én fiamnak pl volt véres széklete, arra is azt mondták hogy lehet tej allergia. Szerintem nálatok nem ilyen drasztikus volt a dolog.

2022. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiütést nem láttam rajta, viszont a babapuding kiütötte a hátát. Azért próbálkoztam sima natúr joghurttal. Nem volt véres a szeklete és csak egyszer volt ilyen.
2022. jún. 5. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez normális.A picik gyomra nincs hozzá azokva a tejhez
2022. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!