Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ajanlanatok?

Melyiket ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Tommee Tippee,vagy Avent?

16evvel ezelott a lanyomnak Avent markaju cumisuvegeket hasznaltam. Nagyon nem vagyok kepben mar ezekkel a mai dolgokkal. 😅😬 Tobb ismerosom ajanlotta a Tommee Tippee-t. Velemenyeket kernek szepen!



2022. jún. 7. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

A lányomnál 11 éve Avent üvegeink voltak. Nem szerette, lecseréltük őket Mam-ra. Szerette, jó volt, csak egy idő után az aljában lévő szelep elkezdett ereszteni.

Most a fiamnak Tommee Tippee üvegeket vettem. Hát befürödtem vele elég rendesen. Nem tetszett neki. Se az üveg, se a játszócumi.

Így végül neki is Mam üvegeket vettem. Maximum majd idővel a szelepeket ki kell cserélni. De nekünk így mindkét gyereknél ez vált be.

2022. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
10 éve a fiamnál Avent cumisüveggel kezdtem, de nem szerettem, így váltottam Mam üvegekre. A lányom lassan 2 éves, neki már eleve a Mam üveget vettem.
2022. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A csaladba ova intettek tobb anyuka is a mamtol,vagyis csecsemokorba azt mondtak ne hasznaljam csak kesobb. Ugyhogy nem tudom 😩
2022. jún. 7. 19:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért tanácsolták ezt?

Szerintem a legjobb cumisüveg, ráadásul tökéletesen tisztítható is. Mint írtam, 2 gyerekem is ezt használta/használja minden probléma nélkül. 2. vagyok

2022. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tetszett nekik az atfolyasa… Es mint irtam kesobb alkalmaztak de ujszulott korban nem.
2022. jún. 7. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. Újszülött korúnak van 0 méretű etetőcumi. Én ott rontottam el, hogy alapból 1-es méretet vettem, elvileg az is újszülött kortól van, de azon folyik rendesen, így utána már cicizni egyáltalán nem volt hajlandó.
2022. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tommee T.-vel kezdtünk, utána Aventtal folytattuk, de a kisfiam is csak a MAM-ot fogadta el. Nekem nem volt problémám a minőségével.

Sőt, a cumi is csak MAM, semmi más fajtát nem hajlandó elfogadni.

2022. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ugy nez ki el kell gondolkodnom a Mam-on. Tommee Tippee-t nem valoszinu hogy veszek. Inkabb avent.
2022. jún. 7. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk az avent natural nagyon bejött. Egyébként szoptatom, de gyakran kap üvegből tejet az első napoktól kezdve (néha a férjem kelt hozzá) és soha nem okozott problémát ugyanúgy eszik mellből. A mamos cumisüveget nem ismerem, de a játszócumit szereti.

Tommee tippee üveget próbáltunk, nem fogadta el.

2022. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
+1 a mam-ra
2022. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!