Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ANYUKÁK, sokan vagyunk itt...

ANYUKÁK, sokan vagyunk itt aki egyedül neveli a babáját?

Figyelt kérdés
hogy birjátok?Apa mikor látogatja?2-hó hagyott itt minket másfél éves babával.hogyan lehet ezt feldolgozni?nem birom,ő meg szorakozik a másik nővel.egyszer egyszer,hiv hogy hiányzunk neki,de tenni semmit nem tesz,
2010. szept. 19. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem apukám nevelt egyedül. most 16 éves vagyok.. És már a mamám nevel. nem lesz könnyű a babádnak sem, nekem sem volt knnyű
2010. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett a kisfiam akkor hagyott el a "kedves" apuka! Nem látogatja és a gyerektartásért is harcolni kell! Lassan 2éves a fiam bazi nehéz volt pár honap de erősnek kell lenned és a gyermekedért élned és harcolnod!Ne foglalkozz vele hogy nőzik vagy bármi ő többet veszitett majd rájön csak eszedbe ne jusson visszafogadni!Szemétláda!És ne félj pár honap mulva már eszedbe se fog jutni ha erős vagy és kemény!És majd te is megtalálod a neked nektek való szerető pótapucit:)Kitartás és ne veszitsd el a reményt!
2010. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 8 hetes, és még nem látta a kedves apukája. Amikor terhes lettem vele már akkor kidobott amiért nem vetettem el. Egyedül csináltam végig az egész terhességet, úgy hogy még van két iskolás gyerekem. Képzelheted, én három gyerekkel maradtam egyedül. Nehéz, de túl kell élni, a gyerekek éltetik az embert. Még a gyereket sem ismerte el, csak ha dns tesztje lesz róla, hogy valóban az övé. Látni majd csak utána akarja, pedig a lányunk szakasztott az apja. Akkor meg már minek?
2010. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Minket még a terheség legelején hagyott el az"apuka".Elmondása szerint én ne ugy állok a dolgokhoz mit ahogy kellene Ő szerinte.Azt mondta ,h vetessem el a babát ,ha megtartom akkor kettönk között vége mindennek!Hazajöttem.A kisfiam most 3 hónapos,látogatja mert Ő az apukája címszó alatt.Gyerektartás kapok töle nem valami sokat,de inkább ne adna és akkor látnám mint a hátam közepét!Azt hogy Ő mit csinál azon kár rágódni csak magadat teszed tönkre,fáj de ott a babád aki fontosabb mint Ő!!!!

2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem a terhesség elején hagyott el a baba apukája! Azt mondta ha nem vetetem el,nincs közös jövőnk! Eszembe sem jutott elvetetni. Most 14 hónapos a kisfiam! Az Apja (ha lehet őt igy nevezni,én inkább egy donornak nevezném) ha van kedve jön hozzá 10-20 percre,ha nincs kedve hetekig sem érdekli! Egyébként hivatalosan hetente egyszer egy órára láthatná,kizárólag az én jelenlétemben. És 7 éves kora után viheti el egyedül egy napra! A gyerek nem tudja,nem érti még,h ő az apja! Bár egy ilyen apára aki nem állt ki mellette nincs is neki szüksége! Ő éli világát a barátnőjével,én meg nevelem a kisfiam!

Nagyon nehéz egyedül,nekem főleg lelkileg,de hiszek abban,h eljön nekünk is az igazi boldogság!

2010. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:35 ös vagyok hozzáteszem nem eshettem teherbe tervezzett volt a babánk és kezelésre jártunk.....
2010. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem látogatja,nem ismeri el!Szeretnék már ismerkedni,a lányom 1.5 éves.Most zártam le magamban(apukát).Igen,még gondolok rá sokszor,hogy miért nem kell neki a kicsi.Nekem már ,mint férfi nem kell,de a szívem szakad,hogy a lányomnak nincs apukája.
2010. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Minket a kislányom egy éves korában hagyott el.Most 28 hónapos a leányzó.Két hetente jön,két napra,de pénzt egy fillért nem ad,nem vesz semmit a gyerekének,mert nincs pénze.Itt hagyott egy jókora jelzáloghitellel és hitelkártya törlesztéssel.Teljesen egyedül vagyok,segítségem nincs és dolgozni sem tudok menni,mert nem veszik be sehova a kislányom,a játszóházak meg nagyon drágák.Már mindenemet eladom,de így sem tudom,miből lesz télre ruha a kicsimnek.A szomszédomhoz járok internetezni,munkát nézni.De a "férjem" idejön és én adok neki enni.Remélem hamarosan talpra állok és elválhatok tőle.(Most annyi adóssága van,hogy a válóper után biztos én fizetném a felét).

Feldolgozni nem lehet.Túl lehet élni!Most rossz,de milyen ember az,aki elhagy,nőzik,de azért felhív,hogy hiányzotok?Én elküldeném a fenébe.

2010. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!