Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam kevesebb...

Hogyan szoktassam kevesebb tápszerhez?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hetes es 150mlt eszik 5x egy nap alatt. Viszont nagyon moho, ezert minden etetes utan kb masfel oraig sir nyog , utana meg nehezen alszik el .

#8 hetes #Tapszer , baba
2022. jún. 24. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy sokat eszik, hanem hogy túl gyorsan, Ha kevesebbet adnál neki, akkor is ugyanez lenne vele, csak emellett még éhezne is.

Esetleg próbálid kicsit - de tényleg csak egész kicsit - hígabbra készíteni, etetés után meg böfiztesd!

2022. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb cumival etesd.
2022. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tùl ritkàn eszik. Adj neku gyakrabban, de egyszerre kevesebbet. Ìgh majdnem 5 òra telik el egy-egy etetès közt, ha jòl szamolom.
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért csak 5x adsz neki?
2022. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igyekezz nagyjából vízszintesen tartani a cumisüveget etetésnél, hogy ne ömöljön a szájába, hanem szívnia kelljen és 20 mpként álljatok meg. Úgy fogd az öledben, mintha ciciből szoptatnád, ha kell büfiztesd közben is. Sok sikert :) nekünk is idő kellett mire belejöttünk, ügyesek lesztek
2022. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár az én babám enne ennyit,nah jó nem ennyit,mert amit most elfogyaszt az kb semmi

7 hetes lesz holnap és ritka ha 90 ml megeszik...


Az 5×étkezés kevés,szerintem azért ilyen mohó,mert túl sokat eszik egyszerre,és lehet fáj a hasa

Próbáld gyakrabban etetni,de kevesebb tápszerrel


Hány kg?

2022. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam ugyis , de akkor is megeszi az adagot.. 5,20 a sulya
2022. jún. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!