Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Poci-maci kérdése:

Mi a véleményetek ezekről a kocsikról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem tudjuk eldönteni melyiket lenn jó megvenni!

Segítenétek? Ti melyiket vennétek meg?


2010. szept. 22. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az eslő tetszik jobban, masszivabnak látszik mint a második, meg valahogy jobban is tetszik.
2010. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül választhatnék, akkor nekem is az első tetszene jobban, ezekben viszont egyet nagyon nem bírok, és az nagyon, de nagyon hiányozna: a nem bolygósítható kerekek.
2010. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Lehet hozzá rendelni csak akkor 20E drágább és nem tudok most annyival többet kiadni sajna!

2010. szept. 22. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nézz körül, és ha nagyon szeretnél, akkor keress olyat, illetve mindenképpen próbáld meg egy bababoltban, hogy melyiket lenne kényelmesebb tolni. Én pici vagyok, 153 cm, vasággyal együtt 51 kg, és nekem a fix kerekű, batár nehéz kocsikkal meggyűlt volna a bajom, egyszerűen nem bírtam volna irányt váltani vele (le kell nyomni a tolókarnál fogva az egész kocsit, hogy kanyarodni tudj vele). Ezért nekem mindenképpen bolygósíthatót kellett választanom. Szóval szerintem mindenképpen próbáld ki, az lesz majd a döntő úgyis.
2010. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi utolsó erre nem is gondoltam én sem vagyok magas 160cm

de köszi erre ténleg nem gondoltam csak ez attol is függ hogy baba nélkűl lehet hogy praktius lessz me stb megvesszük és mégsem jó ettől az egytől még tartok!

2010. szept. 22. 08:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Épp ezért próbáld ki egy bababoltban, hogy melyik könnyebb. Nekünk olyan van, aminek a tolókar magasságát is lehet állítani, hogy én a mélységemmel, és párom a 176 cm-es magasságával is tudja tolni, mindkettőnknek kényelmes legyen. És természetesen nem elhanyagolható a babakocsi teljes súlya sem, ha Te sem vagy egy langaléta alkat. :)

Irány egy bolt, próbálj ki ilyet is és olyat is, és meglátod, melyik lesz a nyerő! :)

2010. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez nagyon jó ötlet hétvégén el is megyünk és megnézegetjük! :)))
2010. szept. 22. 08:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.Ha őszi-téli babátok lesz mindenképpen az elsőt választanám.Nagyon jól téliesíthető,masszív babakocsi,nagyon hasonlít a mi bergonunkra,csak a miénk bolygókerekes.

[link]

Nem ez a szín,de ilyen.Nagyon szerettem hatalmas nagy,nálunk a súly nem számított,téliesíthető és a bolygókereke miatt könnyen irányítható.Mi tavaly máj.49000 vettük,de ehhez nem volt mózeskosár(lehet +-ba venni),most nem tudom mennyi.De tényleg próbáld ki őket élőben.Őszinte vagyok mindig,van hátránya ennek is,a nagy hóba bekötött a bolygókereke.A felfüggesztés a kerék közé,de ez csak akkor volt ha nem volt eltolva a hó.Tehát csak a frissbe.Jó vásárlást...és jó babavárást!

2010. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hű ez nagyon jó kedves utolsó!

Igen téli babánk lesz és minden képpen valami ilyesmit szertnék!

A mózes nem szükséges ha téliesíthető a kocsi!

2010. szept. 22. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,nagyon jól téliesíthető.Mi kisfiunk júliusi,és elég nagy baba volt már télen,de gyapjú alátét volt neki az alján overálba volt,egy vastag plédbe becsavarva rá a babakocsi lábzsákja és még így is simán elfért benne.Nagy kocsi,de ebből a szempontból semmivel nem cserélném el.Jó válogatást!
2010. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!