Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom be ütötte...

6 hónapos kislányom be ütötte tesóm könyökébe a fejét. Sírt nagyon szegénykém kb 1 percig aztán abba hagyta. Lehet valami baja? Nezessem meg?

Figyelt kérdés
Úgy történt, hogy tesóm ment be az ajtón, én a kislannyal a kezemben mentem utána, mire ő hirtelen megállt, és a könyöke a kislány fejet érte. Homloka jobb oldalán. Koppant is. Nem dagadt fel neki. Viszont én nagyon felek 😖 ivott evett, nem hányt, akkor jött vissza neki egy kis viz, mikor ivott eves után. Szerintetek?😵‍💫 azért egy konyok nem puha az ő fejének😖
2022. júl. 24. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Látszik rajta bármi? Viselkedés vagy külsőleg? Ha nem, akkor valószínűleg csak megijedt.
2022. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó kedvű volt, már alszik. 😞
2022. júl. 24. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs, nyugii. Ha nem hányt, nem volt rossz a kedve, csak sírt egy kicsit, akkor tényleg csak megijedt inkább :) 10000x fogja egyébként még beütni a fejét, erre jobb ha felkészülsz :D
2022. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, ha ilyen hamar abba is hagyta. Hajajj, jól írja a 3as, lesz még pár koppanás, főleg amikor már tanul járni, meg megtanult és jön megy. Kitartás .🥰
2022. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam amióta állni tud naponta veri be úgy a fejét, hogy dönt az egész ház. (Amikor még csak állni tanult legalább el tudtam kapni, amióta szalad esélytelen vagyok.) Sír egy kicsit, aztán megy tovább. Ti is fogtok még nem egy hasonló balesetet átélni, nem kell vele orvoshoz rohangálni.
2022. júl. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta beveri nálunk is.
2022. júl. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig nincs tünete, nem aluszekony. Viszont most sem nyugodtam meg😞 Ha tudna valaki vigyázni a 4 évesemre tuti be vinnem meg nézetni, mert így frászt kapok.
2022. júl. 25. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4 éveseddel sosem fordult elő ilyen?
2022. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyeletet fel hívhatod telefonon, de nem fognak mást mondani.
2022. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!