Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jelzi hogy jóllakott a...

Mi jelzi hogy jóllakott a babátok? És ha nem lakott jól akkor mennyi tápszert kell kiegészítésként készíteni? Túl tudom etetni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, mert volt bőven tejem, és volt, hogy a papírforma szerinti mennyiségnél jóval többet evet 15-20 perc alatt(mértem). Most nem is tudom megmérni annyira sír.
2010. szept. 24. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
csörgőzz neki, eltereli a figyelmét mérés közben.
2010. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, h. jóllakott, h. nem sír evés után. Ha sír, csinálok neki még egy fél adag tápszert, és abból annyit eszik, amíg jóllakik, a többit nem kéri.
2010. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy anyatejes, szopik, te úgy érzed nem lakik jól? Mennyi idős? Nálunk is volt hasonló! Leírom a válaszod után!
2010. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem válaszolsz, nekem nincs időm itt ülni! Nagy vonalakban:

Nálunk 3 hónapos kor körül kezdődött! Egyszerüen fejlődési ugrás volt és így tényleg kevesebb volt neki a tej! Ilyenkor az a lényeg, hogy szoptass sűrűbben! Akár 6 helyett 16szor! Neked ezt mondta akkor a szoptatási tanácsadó és nagyon bejött! Ne adj neki tápszert, mert a tejed fogyni fog, és ő pedig szépen átáll a tápra! Bár ezt nem ajánlják, az én Lányom cumizott! Az elején mindig bosszantotta, hogy egyszerre nem jön a megszokott adag a mellemből, mivel ugye sűrűbben szopott, ilyenkor mindig bedugtam a szájába a cumit! Azzal elvolt egy darabig! Az utolsó pár cseppet mindig kifejtem! Remélem segítettem! Sok sikert és jó egészséget Nektek!Azért írd meg, hogy mi újság!?


21 hós baba anyukája aki 19 hónapig szopzott :-)

2010. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs időm gépnél lenni sokat. Úgy néz ki átmeneti tejzavar volt.
2010. szept. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!