Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol altatod magad mellett a...

Hol altatod magad mellett a babád? A szobájában van még egy ágy? Vagy a Ti ágyatokban alszik? Utána átcsempészed a saját ágyába?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A babám 8 hetes. Mi úgy alszunk hogy az ágyam végében van a kiságya, este oda teszem le aludni, pár órán .... belül ott el is alszik. Aztán 3 óránként kel enni, akkor kiveszem megszopiztatom, és általában be is alszunk a nagy ágyban mindketten. Aztán ha felébredek kb fél-egy óra múlva akkor visszateszem a kiságyba, óvatosan fel ne ébredejen. (ez nem mindig sikerül....) mikor éberebben alszik, vagy eltelik két óra hogy megébredek, van hogy inkább nem nyúlok hozzá és ott alszik mellettem a következő szopiig. Apa egyébként a másik szobában alszik, hogy ne zavarjuk. Van külön szobája a babának, de most ez így jó, még nem akarom külön rakni, főleg amig ilyen gyakran eszik éjjelente.
2010. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. Mi egy fotelágyat tettünk az ágyunk és a fal közé, körbe párnáztuk-falaztuk, hogy le ne essen és ott alszik kb. másfél hónapos kora óta. most öt és fél hós és már elég sokat fészkelődik, sokszor átlóg valamije az én térfelemre :) de így sokkal jobb, mint míg kiságyban aludt.
2010. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10,5 hónapos. Köztünk alszik el, utána pedig becsempészem a saját szobájába, a saját ágyába, és reggelig alszik.
2010. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én fiam 4 hónapos, és csak a saját ágyában a saját szobájában alszik. Az esetek legnagyobb százalékában, még ébren tudom letenni, így magától elalszik 10 percen belül, de van hogy elalszik a cicin, és akkor úgy viszem át. Nekünk ez így bevált.
2010. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 14 hós már egy ideje úgy csináljuk hogy este fürdés kis játszás után mellém fekszik az ágyamba és itt alszik el. Kb 20-30 perc múlva átviszem az ő ágyába.
2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szobájában van egy kihúzható kanapé. Azon aludtunk együtt 3 hónapos koráig, akkor szoktattam be a kiságyába. de a mai napig sokat alszunk együtt ott napközben. A mi ágyunkba a hálószobába hétvégén reggelente csempészem be néha. :-)
2010. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hónapos koráig gyönyörűen aludt a kiságyában. Ekkor elkezdődött a szeparációs szorongás, elég extrémen, azóta nem hajlandó éjjel külön aludni. Próbáltuk, h. elalszik a nagyágyban velünk és átvisszük a kiságyba (a hálónkban van a kiságy). Minden alkalommal felébredt és úgy üvöltött, h. nem bírtuk a kiságyban hagyni. Szóval azóta a nagyágyban alszik...imádom hogy ott szuszog mellettem, de tudom, le kell szoktatnom róla, csak még nem tudom, hogyan...
2010. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kézben sétálva alszik el a babám és meg szeretném próbálni, hogy melléfekszem, mert már elég nehéz, ezért voltam kíváncsi, hogy ki hogy oldja meg.
2010. szept. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!